Hotel NORICA ****

Bad Hofgastein / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Gastein

700m od lanovky
Bazén / Wellness
Internet
Parkovisko
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Hotel priamo v centre Bad Hofgastein priamo prepojený s kúpeľmi, s bazénom a wellness zónou a dobrou dostupnosťou svahov.

Poloha

Komfortný a elegantný hotel Norica má prepojenie podzemnou chodbou priamo s kúpeľmi Alpine Thermal Pool Gastein, nachádza sa priamo v centre strediska Bad Hofgastein na pešej zóne. Železničná stanica asi 4km, letisko Salzburg asi 120km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšia lanovka asi 700m, zastávka skibusu 20m, bežkárske trate 100m, lyžiarska škola 400m od hotela.
Viac o stredisku na lyžovanie Gastein.

Izby, apartmány

Komfortne zariadené jednolôžkové a dvojlôžkové izby možnosťou 1-2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC (všetky s tropickou sprchou), sušič na vlasy, župan a papuče, rádio, telefón, káblovú TV. Eco izby sú priestorovo menšie. 2 prístelky možné len v izbe s balkónom (B).

Stravovanie

Polpenzia – raňajky podávané formou bufetu, servírované 4-chodové večere s možnosťou výberu z 3 hlavných jedál, niekoľkokrát v týždni šalátový bar, rôzne gala večere, farmársky bufet.
Na vyžiadanie možnosť diétnych jedál. Džúsový bar pri bazéne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Norica, Bad Hofgastein má recepciu, hotelovú lobby, čitáreň, zimnú záhradu, internetovú zónu zdarma, reštauráciu pre hotelových hostí, reštauráciu á la carte, bar, kaviareň, terasu s kreslami, konferenčnú miestnosť pre 50 osôb s audio-vizuálnym vybavením, salón krásy, kaderníctvo, obchody, výťah, úschovňu lyží a lyžiarok, parkovisko zdarma.
Bezbariérový prístup.

Šport, relax, wellness

Zdarma vnútorný bazén 12x8m, 33°C, parný kúpeľ, sauna denný vstup do novo rozšíreného Alpen Therme Gastein (prepojenie podzemnou pasážou, najmodernejšie európske ozdravné a oddychové alpské kúpele). Termálna rodinná zábavná zóna s raftingom v čiernej diere 110m, šmýkačky, multimediálny dóm, Ladies World s elegantnou sauna zónou, vonkajší a vnútorný bazén, športový bazén, vodné masáže, saunová dedinka s rôznymi saunami. Za poplatok solárium, beauty centrum, jacuzzi v hoteli. V kúpeľoch fitnes zóna s trénerom, Beauty Residence s tímom 7 profesionálov.

Zábava, aktivity

Zdarma domáca telocvičňa, stolný tenis a biliard.

Rodina, deti

Deti do 7r. na prístelke zdarma, v termíne 01.02.-22.02. deti do 12r. zdarma, detská postieľka na vyžiadanie zdarma, detské menu.

Extra

Malé zviera povolené za poplatok na mieste.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie bazénu a wellness podľa popisu
  • vstup do Alpine Thermal Pool Gastein
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • malé zviera € 11,00 / deň (bez stravy, platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci, v top termínoch 7 nocí, nástupný deň je sobota, resp. ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 11,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Norica, Bad Hofgastein

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Gastein

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost