Sporthotel SILVRETTA *****

Ischgl / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Ischgl

100 m od lanovky
Bazén
Wellness
Wi-Fi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Od jesene 2018 má hotel 5 *****. Príjemný hotel s vynikajúcou polohou v centre, len 100 m od lanovky Silvrettabahn, Vital Spa centrum, fitness, wifi, parkovisko. Vhodný pre náročných klientov.

Poloha

Sporthotel Silvretta má vynikajúcu polohu v centre známeho strediska Ischgl s množstvom obchodov, reštaurácií a barov.

Lyžovanie, skibus, skipas

Len 100 m od lanovky Silvrettabahn. Zlyžovať je možné asi 30m od hotela. Viac o stredisku na lyžovanie Ischgl.

Izby, apartmány

Hotel má k dispozícii rôzne typy izieb, suít a apartmánov.
 • Loba – asi 13 m2, jednolôžková izba s otvorenou kúpeľňou ( čiastočne oddelená mliečnym sklom) so sprchou a WC, káblovú TV, rádio, trezor a sušič na vlasy.
 • Loba Alpin – asi 15 m2, jednolôžková izba s otvorenou kúpeľňou ( čiastočne oddelená mliečnym sklom) so sprchou a WC, káblovú TV, rádio, trezor a sušič na vlasy. Nachádza sa na 4. poschodí.
 • Silvretta – asi 24 m2, dvojlôžková izba má kúpeľňu so sprchou a WC, káblovú TV, rádio, trezor a sušič na vlasy.
 • Ischgl Alpin – asi 26 - 36 m2, dvojlôžková izba zariadená v rustikálnom útulnom štýle má kúpeľňu so sprchou a WC, v niektorých izbách samostatné WC, káblovú TV, rádio, trezor a sušič na vlasy. Niektor izby majú balkón.
 • Ischgl Zirbe – asi 25 - 32 m2, dvojlôžková izba zariadená nábytkom zo švajčiarskej borovice, má kúpeľňu so sprchou a WC, v niektorých izbách samostatné WC, káblovú TV, rádio, trezor a sušič na vlasy. Niektor izby majú balkón.
 • Suita Ischgl – asi 34 m2, suita pre 2 osoby pozostáva z jedinej miestnosti s manželskou posteľou, obývaciu časť s gaučom a posedením, wifi, káblovú TV, telefón, rádio, trezor, kúpeľňu so sprchou a WC, su šič na vlasy, balkón. Nachádza sa na 4. poshodí.
 • Suita Family – asi 50 m2, suita pre 2 -4 osoby pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, izby s poschodovou posteľou, obývaciu časť s posedením a kachľovou pecou, káblovú TV, telefón, rádio, trezor, kúpeľňu so sprchou a WC, su šič na vlasy.
 • Alpin Suite2 – asi 32 - 38 m2, suita pre 2 osoby pozostáva z jedinej miestnosti s manželskou posteľou, kuchynským kútikom, jedálenským stolom a gaučom. V apartmáne je k dispozícii umývačka riadu, mikrovlnná rúra, chladnička s výparníkom, kávovar, rýchlovarná kanvica, telefón, flat TV, trezor, wifi, kúpeľňa so sprchou a WC. Niektoré izby majú balkón. Posteľná bielizeň a uteráky sú v cene.
 • Alpin Suite4 – asi 68 - 80 m2, suita pre 4 osoby pozostáva z 2 spální s manželskou posteľou, každá má vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC, obývacej miestnosti s kuchynským kútikom a gaučom. V apartmáne je k dispozícii umývačka riadu, mikrovlnná rúra, chladnička s výparníkom, kávovar, rýchlovarná kanvica, telefón, flat TV, trezor, wifi a balkón. Posteľná bielizeň a uteráky sú v cene.
 • Alpin Suite6 – asi 80 m2, suita pre 6 osôb, pozostáva z 3spální s manželskou posteľou, každá má vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC, obývacej miestnosti s kuchynským kútikom a gaučom. V apartmáne je k dispozícii umývačka riadu, mikrovlnná rúra, chladnička s výparníkom, kávovar, rýchlovarná kanvica, telefón, flat TV, trezor, wifi a balkón. Posteľná bielizeň a uteráky sú v cene.
 • Suita Grand Alpin 4 – asi 80 m2, suita pre 4 osoby, pozostáva z 2 spální s manželskou posteľou, každá má vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC, obývacej miestnosti s kuchynským kútikom a gaučom. V apartmáne je k dispozícii umývačka riadu, mikrovlnná rúra, chladnička s výparníkom, kávovar, rýchlovarná kanvica, telefón, flat TV, trezor, wifi a balkón. Posteľná bielizeň a uteráky sú v cene.
 • Suita Grand Alpin 6 – asi 118 m2, suita pre 6 osôb, pozostáva z 3 spální s manželskou posteľou, každá má vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC, obývacej miestnosti s kuchynským kútikom a gaučom. V apartmáne je k dispozícii umývačka riadu, mikrovlnná rúra, chladnička s výparníkom, kávovar, rýchlovarná kanvica, telefón, flat TV, trezor, wifi a balkón. Posteľná bielizeň a uteráky sú v cene.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky podávané v čase 7,00 - 11,00 hod. formou bohatého bufetu s vlastnými produktami s vitálnym kútikom - čerstvé ovocie a zelenina, čerstvé štavy, teplé jedlá - vajíčka, palacinky a pod., teplé nápoje - káva a čaj. Večere servírované 4- chodové s možnosťou výberu, šalátový a syrový bufet.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Sporthotel Silvretta, Ischgl má recepciu s lobby, bar, reštaurácia Bärafalla s ponukou typických rakúskych lahôdok, gurmánska reštaurácia Stiar, reštaurácia Wiartshaus s ponukou jednoduchých tradičných jedál, aprés ski bar Kuhstall, obchod Kuhstall, lyžiareň, wifi, privátne podzemné parkovisko ( asi 5 minút od hotela).

Šport, relax, wellness

Vital Spa Silvretta Mondin s rozlohou viac ako 1000 m 2 - vyhrievaný vonkaší bazén 34°C, vnútorný bazén, textilná sauna, kneippov kúpeľ, fínska sauna, organická bylinková sauna, parný kúpeľ, soľná parná sauna, infra kabína, zážitkové sprchy, hydromasáže, odpočiváreň v cene. Masáže, kozmetické procedúry za poplatok.

Zábava, aktivity

Aprés ski v bare Kuhstall.

Rodina, deti

Zľavy na deti na prístelkách.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie v izbe alebo suite
 • polpenziu v izbe
 • raňajky alebo polpenzia v suite
 • vstup do Vital Spa Silvretta Mondin
 • využívanie fitness
 • wifi
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,50 /osoba/deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Možnosť skrátených pobytov na vyžiadanie za príplatok. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 12,00 hod. Pri oneskorenom príchode po 21,00 hod nutné nahlásiť telefonicky.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Sporthotel Silvretta, Ischgl

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Ischgl

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost