Hotel SOLARIA ****

Ischgl / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Ischgl

250 m od lanovky
V centre
Bazén / Wellness
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****/ Komfortný hotel s vysokým štandardom služieb, v centre strediska, 250 m od lanovky, bazén, wellness, parkovisko, wifi. Vhodný pre náročných klientov.

Poloha

Komfortný hotel Solaria má vynikajúcu polohu v centre známeho strediska Ischgl. Množstvo barov, reštaurácií a kaviarní sa nachádza len pár krokov od hotela.

Lyžovanie, skibus, skipas

Údolná stanica lanovky Pardatschgratbahn I je vzdialená len asi 250 m, Fimbahn I je vzdialená asi 400 m.
Viac o stredisku na lyžovanie Ischgl.

Izby, apartmány

Štýlové, v prírodnom štýle zariadené izby rôznych kategórií. Všetky izby majú sušič na vlasy, telefón, trezor, TV a minibar.
 • Arnica – dvojlôžkové izby bez možnosti prístelky majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, telefón, trezor, minibar.
 • Alpenrose – cca 35 m2, dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky majú kúpeľňu so sprchou a WC, balkón.
 • Enzian – dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky majú kúpeľňu so sprchou a WC, balkón.
 • Suita Erika – pre 2 - 5 osôb má spálňu s manželskou posteľou, spálňuso samostaným lôžkom, obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, 1 kúpeľňa s vaňou, wc a umývadlom, 1 samostatné WC, kúpeľňa s umývadlom.
 • Suita Anemone – cca 50 m2, pre 2 - 4 osoby má spálňu s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón.
 • Junior Suita Schwertilie – pre 2 - 4 osoby má spálňu s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón.
 • Suite Alpenrose – cca 90 m2, pre 2 - 6 osôb má 2 spálne s manželskou posteľou,1 obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, 1 obývacia miestnosť s posedením, 2x kúpeľňa svaňou a WC, balkón.
 • Junior Suita Edelweis – cca 45 m2, pre 2 - 4 osoby má spálňu s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky formou bohatého bufetu, popoludňajší snack ( 15,00 - 17,00 hod), servírované 5-chodové večere s možnosťou výberu z menu, šalátový bufet. Stredomorský bufet v sobotu, gala večera v nedeľu

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Solaria , Ischgl má recepciu s lobby, bar & taverna Tiroler Alm, reštaurácia Solaria, a ala carte reštaurácia Juler´s, vínna pivnica, vyhrievaná úschovňa lyží, parkovisko a garážové miesta, wifi.

Šport, relax, wellness

Bazén, wellness centrum s fínskou saunou, tureckým kúpeľom, bylinkový kúpeľ, parný kúpeľ, soľný kúpeľ, relaxačná zóna, fitness. Za poplatok masáže a kozmetické procedúry.

Zábava, aktivity

Aprés ski vo vychýrenom stredisku.

Rodina, deti

Detské menu, počas hlavnej sezóny detský bufet.

Extra

Predaj skipasov.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie vo vybranom type izby
 • polpenziu
 • bazén
 • wellnes podľa popisu
 • fitness
 • wifi
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,50 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Možnosť skrátených pobytov na vyžiadanie. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Solaria , Ischgl

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Ischgl

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost