Falkensteiner Hotel CRISTALLO ****

Katschberg / Korutánsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Katschberg

Pri svahu
Pre rodiny
Bazény a wellness
Wifi
Garáž *

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Hotel s výbornou polohou pri svahu v Katschberg, hotel i stredisko ideálne pre rodiny s deťmi, rodinné izby, bazén a wellness aj pre deti, herňa, miniklub a plná penzia.

Poloha

Falkensteiner hotel Cristallo sa nachádza v lyžiarskom stredisku Katschberg v horskej osade Katschberghöhe, len 100m od jej "centra". Katschberghöhe nie je dedina v pravom slova zmysle, v Katschberghöhe sú hlavne hotely, apartmánové domy, pár obchodov a reštaurácie, bary plus všetko klasické vybavenie lyžiarskeho strediska.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližší svah priamo pred vchodom do hotela, spojenie na lyžiach do všetkých častí Katschberg - Aineck bez potreby skibusu. Pri hoteli je aj svah pre začiatočníkov s kotvovým vlekom, aj zábavná trať na lyžovanie pre deti. V stredisku 2x v týždni nočné lyžovanie, sánkovanie, nemecký curling, snežnice. Bežkárske trate v údolí, jedna vysokohorská / lesná z Katschberghöhe okolo hory Aineck.

Izby, apartmány

130 izieb na 5 podlažiach, všade kúpeľňa so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, sat TV, telefón, wifi pripojenie na internet, balkón alebo terasa / loggia, trezor v niektorých izbách. K dispozícii sú župan počas pobytu a papučky.
 • Comfort - pre max 2 dospelých a 1 dieťa má asi 20m2, manželskú posteľ a gauč alebo prístelku, tradičný štýl.
 • Deluxe – pre max 2 dospelých a 2 deti, má asi 32m2, v novej časti hotela, s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom alebo poschodovou posteľou.
 • Junior Suita Comfort – pre max 2 dospelých a 2 deti, má asi 30m2, oddelenú obývaciu časť s gaučom a spálňu alebo oddelený výklenok pre deti s poschodovou posteľou.
 • Junior Suita Deluxe – pre max 2 dospelých a 2 deti, má asi 47m2, v novej časti hotela, oddelená obývacia izba s gaučom a spálňa s manželskou posteľou.
 • Rodinná suita Comfort – pre max 2 dospelých a 2 deti, má asi 38m2, 3 časti – priestrannú obývačku, spálňu pre rodičov a oddelený výklenok pre deti s poschodovou posteľou.
 • Rodinná suita Superior – pre max 2 dospelých a 2-3 deti, má asi 38-40m2, 3 časti – priestrannú obývačku s rozkladacím gaučom, spálňu pre rodičov a oddelený výklenok pre deti s poschodovou posteľou.
 • Rodinný mezonet – pre 2 dospelých a 2-3 deti, má asi 80m2 a je dvojpodlažný, obývacia miestnosť s kachľovou pecou a schodiskom do spálňovej zóny s manželskou posteľou, oddelená detská izba (2 lôžka), kúpeľňa - v niektorých 2 kúpeľne. Prístelka pre ďalšiu osobu na požiadanie.

Stravovanie

Plná penzia v cene - privítací nápoj (sobota), raňajky formou bohatého bufetu a tiež raňajky pre spáčov do 11,00, obedňajšie občerstvenie (polievka, teplé jedlo, šalátový bar, dezert; formou samoobslužného bufetu), bufet koláčov popoludní pri bare, večere servírované s výberom z menu alebo formou bohatého tematického bufetu, bufet predjedál a príloh, samostatný detský bufet. Nealkoholické nápoje pre deti v čase 10,00-22,00hod v detskom džúsovom bare vo Falky land (počas prevádzky). Čajový bar v spa zóne ráno do 10h.
O prípadných alergiách či intolerancií prosím informujte vopred.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Falkensteiner Hotel Cristallo, Katschberg má recepciu s lobby, knižnicu, terasu, hotelový bar (nefajčiarsky), oddelený salónik pre fajčiarov, reštauráciu s rôznymi jedálňami, 3 výťahy, podzemnú garáž za poplatok.
Možnosť prenájmu lyží a vybavenia a objednania inštruktora v hoteli za poplatok.

Šport, relax, wellness

Wellness a vodný svet Acquapura SPA na 2.000m2 - vnútorný 85m2 a vonkajší 110m2 vyhrievaný bazén, s masážnymi kreslami, rôzne sauny (fínska, parný kúpeľ, vital), relax miestnosť, vonkajšia vírivka 50m2, Kneipp, terasa na slnenie, panoramatická fitnes miestnosť. Za poplatok skrášľovacie kúry, manikúra, pedikúra, masáže, lymfodrenáž, solárium a pod.
Detský Falky Wellness svet - bazén s tobogánom, brodítko, detská sauna, sprchy a parný kúpeľ.

Zábava, aktivity

Aktívny a zábavný program ako apres ski party s vareným vínom, pochody s fakľami, ochutnávky vína (čiastočne spoplatnené), karaoke večer, týždenný športový a wellness program (aerobik, strečing, vodná gymnastika a pod.), lyžiarske preteky pre deti - podľa aktuálneho programu na mieste.

Rodina, deti

Falky land so starostlivosťou o deti 3-12 rokov od nedele do piatku v čase 10,00-20,00h, v soboty 10-18h, veľká herňa, detský kútik. Biliard a počítačové hry za poplatok.
Možnosť zdarma požičať (objednať vopred, do vyčerpania kapacity): detská vanička, baby monitor, sedačka, prebaľovací pult, kôš na plienky, ohrievač fliaš, teplomer, vysoká stolička, nočník a pod. Babysitting pre deti do 3 rokov na vyžiadanie za poplatok.

Extra

Zviera povolené na vyžiadanie za poplatok, nie sú povolené v reštaurácii a wellness zóne.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s plnou penziou
 • využívanie wellness a vodného sveta
 • účasť na zábavnom a športovom programe
 • miniklub pre deti
 • wifi zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,50 / osoba od 17r. / noc (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)
 • Silvestrovský príplatok (31.12.) € 130 /osoba od 15r. (platba v CK)

Možnosť doobjednať / za poplatok

 • garáž € 9,00 / deň alebo € 54,00 / týždeň (platba na mieste)
 • zviera € 15,00 / deň (na vyžiadanie, bez stravy, platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Mimo hlavnej sezóny pobyt na min 3 noci s voľným nástupom. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Falkensteiner Hotel Cristallo, Katschberg

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Katschberg

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost