Falkensteiner Club FUNIMATION KATSCHBERG ****

Katschberg / Korutánsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Katschberg

All inclusive light
Pri svahu
Pre rodiny
Bazén / wellness
Wi-Fi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Rodinne orientovaný hotel Falkensteiner Club Funimation Katschberg s bohatým animačným programom a herňami pre deti, wellness s bazénom aj pre dospelých, výborná rodinná lyžovačka.

Poloha

Hotel Falkensteiner Club Funimation sa nachádza priamo v obľúbenom lyžiarskom stredisku Katschberg, asi 500m od malého centra (Katschberghöhe nie je typická dedinka ale horské stredisko).

Lyžovanie, skibus, skipas

Len asi 30m od lyžiarskeho svahu pri lanovke na kopec Aineck, skibus nie je potrebný. Stredisko je celé prepojené na lyžiach a lyžiarskym mostom s pásovým vlekom. Zastávka skibusu v Katschberghöhe asi 500m, spojenie aj do ďalších stredísk v oblasti, resp. k bežkárskym tratiam v údolí.
Viac o stredisku na lyžovanie Katschberg.

Izby, apartmány

185 izieb a suít má kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, rádio, sat TV, telefón, trezor, väčšina balkón alebo terasu, kúpací plášť, tašku a osušku.
 • Dvojlôžková izba – má asi 19m2, moderný štýl, niektoré s balkónom.
 • Rodinná izba Klassik – pre 2 dospelých a 2 deti má 2 izby – detská spálňa s poschodovou posteľou, asi 27m2, tradičný štýl, balkón.
 • Rodinná izba Royal – pre 2 dospelých a 2 deti má 2 izby – detská spálňa s poschodovou posteľou alebo gaučom, asi 27m2, moderný štýl, balkón.
 • Rodinná izba Deluxe – pre 2 dospelých a 3 deti má 3 izby na 2 podlažiach – obývacia miestnosť s gaučom, spálňa s manželskou a spálňa s 2 posteľami, asi 40m2, moderný štýl, balkón.
 • Rodinná suita Klassik – pre 2 dospelých a 2 deti má 3 izby – spálňa s manželskou posteľnou, výklenok s poschodovou posteľou, obývacia časť, asi 32m2, tradičný štýl, balkón.
 • Rodinná suita Royal – pre 2 dospelých a 2 deti má 3 izby – spálňa s manželskou posteľnou, výklenok s poschodovou posteľou, obývacia časť, asi 38m2, moderný štýl, balkón.
 • Rodinná suita Deluxe – pre 2 dospelých a 2 deti od 6r. má 3 izby – spálňa s manželskou posteľnou, obývacia miestnosť, spálňová časť s manželskou posteľou, 2 kúpeľne (1 s vaňou), asi 70m2, moderný štýl, balkón.

Stravovanie

All inclusive light, formou bufetu – privítací nápoj, raňajky formou bufetu s organickým kútikom, obedňajšie lyžiarske občerstvenie formou bufetu, tematické večerné bufety s predjedlami, šalátový bar, dezertový bufet, nápoje k obedňajšiemu občerstveniu a večeri zdarma (pivo, stolové víno, nealko); 1x v týždni gala večera s otvorenou kuchyňou. 1 fľaša minerálnej vody na izbe pri kategóriách Family Suite.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Falkensteiner Club Funimation Katschberg, Katschberg má hlavnú reštauráciu, Falky reštauráciu, bary, domácu diskotéku, lobby s posedením, domáce divadlo.
Za poplatok prenájom lyží a vybavenia, lyžiarske kurzy.

Šport, relax, wellness

Wellness Acquapura zóna na 2000m2, vnútorný a vonkajší bazén, panoramatická relaxačná miestnosť, soľný kúpeľ, terasa na slnenie, sauny (len dospelí), solárium, aromatický parný kúpeľ, vírivka, ľadová fontána, Kneipp.
Alpine Zen s ponukou masáží a skrášľovacích kúr (čiastočne spoplatnené), panoramatická kardio fitnes miestnosť, lezecká stena.

Zábava, aktivity

Aktívny program ako lezenie, nemecký curling, stolný tenis, aerobic a wellness program s vodnou gymnastikou, raná rozcvička, lyžiarske cvičenie, spaľovanie tukov, step, stretching, relaxačné cvičenia, pozdrav slnku.
V stredisku za poplatok napr. jazda na konskom záprahu, poníky, nočné sánkovanie, apres ski party, nočné lyžovanie, snežnice

Rodina, deti

Deti do 3 rokov na prístelke zdarma. Starostlivosť o deti 3-12 rokov (denne 09,00-20,30h, soboty 10,00-18,00h) s pestrým programom, detský džúsový bar vo Falky Lande. Programy pre tínedžerov 12-16 rokov počas prázdnin.
Detská zóna Falky vodný svet s veľkou šmýkačkou, bazén, brodítko. Falky Land na 1000m2 s hernou a tvorivou časťou, zážitkový svet (džungľová telocvičňa na dvoch podlažiach), rodinný svet (stolný tenis, biliard, stolný futbal), kino, svet pre bábätká (herňa...).
Babysitting (do 3r.) na vyžiadanie za poplatok.
Možnosť prenajať ohrievač fliaš, prebaľovací matrac, detskú vaničku, kôš na plienky; oproti zálohe baby monitor, sedačku, kočík, kanvicu a termosku. Rezervujte vopred.

Doprava

Individuálna. Železničná stanica Spittal 35km, letisko Salzburg 120km, Klagenfurt 110km.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s light all inclusive
 • animácie, herne a detský klub Falky Land
 • využívanie bazénov a wellness zóny Acuapura Spa
 • účasť na aktívnom programe hotela
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • vybavenie pre bábätká
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Falkensteiner Club Funimation Katschberg, Katschberg

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Katschberg

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost