Erlebnishotel FENDELS ****

Fendels im Kaunertal / Tirolsko / Rakúsko

Lyžiarske stredisko Kaunertal

20 m od lanovky
Bazén / Wellness
Pre rodiny
Wifi
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Tradičný štvorhviezdičkový hotel s bazénom a wellness pri lanovke a pri svahu, vhodný pre rodiny deťmi s množstvom zábavných aktivít.

Poloha

Erlebnishotel Fendels má výhodnú polohu v centre strediska Fendels. Najbližšie nákupné možnosti sa nachádzajú v tesnej blízkosti. Železničná stanica Landeck je vzdialená 16 km, letisko v Innsbruck 90 km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Fendler Berghbahnen je vzdialená 20 m, najbližšie bežkárske trate sú vzdialené 15 km - Kaunertal Feichten. Ľadovec Kaunertal je vzdialený 40 km ( lanovkou do Ried a odtiaľ autobusom).
Viac o stredisku na Lyžovanie Kaunertal.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby rôznych typov majú kúpeľňu so sprchou a WC, rádio, telefón a SAT TV a balkón (okrem jednolôžkových izieb). Niektoré izby majú sušič na vlasy a trezor

Stravovanie

Polpenzia – raňajkový bufet so zdravým kútikom, servírované 4-chodové večere s možnosťou výberu z hlavného jedla (3, z toho 1 vegetariánske), občas predjedlový bufet, denne čerstvý šalátový bufet, občas dezertový bufet. 1 x v týždni večera formou tématického bufetu - polievkový, taliansky, farmársky a pod.
Nápoje k večeri - pivo, víno, minerálka, džús.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Erlebnishotel Fendels Family Resort, Fendels im Kaunertal má recepciu, trezor na recepcii zdarma, lobby s fontánou, internetový kútik a wifi pre dospelých, 2 výťahy, dennú miestnosť s krbom, denný bar, panoramatický bar, pub, rôzne slnečné terasy, nefajčiarsku reštauráciu, lyžiareň s vyhrievanou úschovňou lyžiarok.

Šport, relax, wellness

V cene - vnútorný bazén (30m2) s intergrovanou vírivkou a masážnymi tryskami, sauna, parný kúpeľ, relaxačná miestnosť, infra kabína. Nový wellness areál (celkom 800 m2) s masážnymi tryskami, beauty a wellness raj, soft-sauna, hydro-soft kabína, aroma miestnosť, Kneippov bazén, ľadová jaskyňa. Otváracie hodiny k dispozícii na mieste. Za poplatok Solárium, masáže, beauty centrum.

Zábava, aktivity

Pri hoteli 4 km dlhá sánkarská dráha za poplatok, nočná sánkovačka. Automat šípky za poplatok v „Lollypub“, herná miestnosť so stolným futbalom, pinballom a videohrami.
24.12. návšteva Santa Clausa, skorá večera v čase 13,00-17,00hod.
Silvestrovská večera – menu, polnočné občerstvenie, živá hudba, zábava.

Rodina, deti

Deti do 6 rokov zdarma, detská postieľka zdarma. Detská krajina s rozlohou 150m2 s hradom, šmykľavkami, stavebnicovým kútikom, preliezky, lezecká stena, javisko, časť na kreslenie a tvorivé práce, detské videá, detské kino.
Denne v čase 16,00 – 22,00 hod opatrovanie detí v detskej krajine pre deti vo veku 4 – 13 rokov s aktivitami ako je maľovanie na tričká, kino, diskotéka, detské kvízy, súťaže, stavanie snehuliakov, šmýkanie a veľa ďalších. Pri špeciálnych príležotostiach aj skákací hrad.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie wellness podľa popisu
  • rodinný program
  • wifi zdarma
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Erlebnishotel Fendels, Fendels im Kaunertal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost