Hotel KAUNERTALERHOF ***

Feichten im Kaunertal / Tirolsko / Rakúsko

Lyžiarske stredisko Kaunertal

20,8 km od ľadovca
All inclusive
Wifi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Rodinne vedený tradičný trojhviezdičkový hotel s all inclusive, wifi zdarma a parkoviskom.

Poloha

Hotel Kaunertalerhof sa nachádza v tichej oblasti, v malej dedinke Feichten. Nákupné možnosti asi 300m, železničná stanica Landeck asi 24km, letisko Innsbruck 100km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie vleky vedúce na ľadovec Kaunertal – garancia snehu, sú vzdialené 21km. Zastávka ski busu 20m. Bežkárske trate 50m, osvetlená sánkarská dráha 50m.
Viac o stredisku na Lyžovanie Kaunertal.

Izby, apartmány

Hotel ponúka ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek. Všetky izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, samostatné WC, telefón, SAT TV, balkón.

Stravovanie

All inclusive – raňajky formou bufetu, obedový balíček (samoobslužný), káva a koláč poobede v čase 16:00-17:00hod, 3-chodové večere, šalátový bar, nápoje ako čapované pivo, stolové víno a miestne nealkoholické nápoje od 10:00 – 22:00hod v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Kaunertalerhof, Feichten im Kaunertal má recepciu, lobby, raňajkovú miestnosť s TV, jedáleň, bar, dennú miestnosť, zimnú záhrada, terasu, wifi za poplatok, úschovňu lyží, výťah, parkovisko zdarma.

Šport, relax, wellness

V cene – zdarma denne vstup do verejného krytého bazénu Kaunertalcenter vzdialeného asi 100m (otváracie hodiny na mieste).

Rodina, deti

Dieťa do 10 rokov na prístelke zdarma. Detská postieľka, hry, vysoká stolička.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s all inclusiv
  • vstup do verejného bazénu
  • parkovisko
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Kaunertalerhof, Feichten im Kaunertal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost