Hotel TIA APART ***

Feichten im Kaunertal / Tirolsko / Rakúsko

Lyžiarske stredisko Kaunertal

21 km od ľadovca
100 m skibus
Sauna
Wifi / Parkovanie
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný rodinne vedený apart hotel s wifi, parkoviskom, 100 m od zastávky skibusu.

Poloha

Hotel Tia Apart sa nachádza v pokojnej časti no len 200m od centra a nákupných možností Feichten im Kaunertal v nadmorskej výške 1.273m. Železničná stanica Landeck 24km, letisko Innsbruck asi 100km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Ľadovec Kaunertal asi 21km, skibus (so skipasom od 4 dní zdarma) len 100m, bežkárske trate pri dobrých snehových podmienkach pri hoteli (100m).
Viac o stredisku na Lyžovanie Kaunertal.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby, dvojlôžkové izba s možnosťou 1 prístelky a balkónom a rodinné izby s balkónom majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC, rádio, telefón, sat TV, trezor, w-lan za poplatok. Kúpací plášť za poplatok € 5,00 /pobyt.

Stravovanie

Polpenzia – privítací nápoj pri gala večeri (1x v týždni), raňajky formou bufetu s organickým kútikom a jedlami z vajec, popoludňajšie občerstvenie (polievka a koláč 16-17,30 hod), 4-chodové večere s možnosťou výberu (bez výberu v deň príchodu). Vegetariánske menu k dispozícii. Denne šalátový bar, 1x v týždni gala večera, fondue večer. V termíne 04.01.-03.05. navyše 1x v týždni tematický bufet.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Tia Apart, Feichten im Kaunertal má recepciu, malá lobby, zimnú záhradu s otvoreným krbom, internetový kútik zdarma, wifi za poplatok, raňajkovú miestnosť, reštauráciu, hotelový bar, úschovňu lyží s voskovacím stolom a sušičom lyžiarok, výťah, parkovisko zdarma.

Šport, relax, wellness

Zdarma sauna, parný kúpeľ, tichá miestnosť, infračervená kabína, sprchy, kneippov chodník. Denne vstup do verejného bazénu (Freizeitcenter Kaunertal, asi 300m) zdarma.
Solárium za poplatok.

Zábava, aktivity

Za poplatok stolný futbal a biliard.

Rodina, deti

Dieťa do 8 rokov na prístelke zdarma. Postieľka, počas prázdnin detské filmy, požičanie hier, detské menu, vysoká stolička.
Deti do 10 rokov lyžujú v sprievode rodičov zdarma (Kaunertal ľadovec / lyž.oblasť Fendels).

Extra

Zviera povolené na vyžiadanie za poplatok na mieste, okrem bojových plemien.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie sauny, parného kúpeľa, infra kabíny, vstup do verejného bazéna
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • zviera (bez stravy, platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Tia Apart, Feichten im Kaunertal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost