Hotel ALBER ALPENHOTEL ****

Mallnitz / Korutánsko / Rakúsko

Lyžiarske stredisko Ankogel-Mallnitz

4km od vlekov
Bezbariérový
Pre rodiny s deťmi
Wifi
Malé zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Rodinne vedený hotel s vyše 100 ročnou tradíciou, s wellness.

Poloha

Tradičný rodinne vedený hotel Alber Alpenhotel sa nachádza v centre Mallnitz v nadmorskej výške 1.200km. Železničná stanica Mallnitz asi 2km, letisko Klagenfurt asi 117km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Vleky lyžiarskej oblasti Ankogel – Mallnitz sú asi 4km od hotela, zastávka skibusu zdarma asi 50m. Ľadovec Mölltaler je asi 23km vzdialený.
Viac o stredisku na lyžovanie Ankogel-Mallnitz.

Izby, apartmány

Jednolôžkové izby a dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, telefón a SAT TV.

Stravovanie

Polpenzia – privítací nápoj, raňajky formou bufetu s organickým kútikom, 1x v týždni čaj o piatej, 4-chodové večere s možnosťou výberu, 1x v týždni bufet predjedál, denne šalátový bar, 1x v týždni bufet koláčov alebo zmrzliny, bufet špecialít, gala večera „Zauberflöte“ alebo jazzová večera. Nápoje v celom hotelovom areáli, bare a alm stüberl za polovičnú cenu pre hotelových hostí počas dňa. Vianočná večera je zahrnutá v cene, silvestrovská večera za poplatok.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Alber Alpenhotel, Mallnitz má recepciu, hotelovú lobby, knižnicu, TV miestnosť, horskú „Stube“ s otvoreným krbom, jedálenské miestnosti, reštauráciu, úschovňu lyží a lyžiarok, výťah.

Šport, relax, wellness

Fitnes miestnosť, sauna zóna (180m2) s bylinnou saunou, fínskou saunou, parný kúpeľ, vírivka. Za poplatok solárium a skrášľovacie kúry.

Zábava, aktivity

1x v týždni piano večer. Za poplatok sánkovanie, curling, jazda na konskom záprahu, info a ceny na mieste.

Rodina, deti

Deti do 11 rokov na prístelke zdarma, detská postieľka na vyžiadanie zdarma. Možnosť dohľadu nad deťmi od 3 rokov v pondelok – piatok asi 8 hodín denne, bližšie info na mieste

Extra

Malé zvieratá sú na vyžiadanie povolené.
Hotel je vhodný pre vozíčkarov, bližšie info na vyžiadanie.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie fitnes miestnosti a sáun
  • vianočnú večeru
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost