Hotel ALPENHOF ***

Obervellah / Korutánsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Mölltal

10km od lanovky na ľadovec Mölltal
All inclusive
Pre skupiny
Wifi
Malé zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Trojhviezdičkový hotel priamo v centre, vhodný pre skupiny športovcov, školské lyžiarske zájazdy.

Poloha

Rodinne vedený hotel Alpenhof sa nachádza priamo v centre mesta Obervellach. Pozostáva z dvoch budov, vedľajšia budova je vzdialená 20m od hlavnej budovy. Nadmorská výška rezortu 680m. Železničná stanica Mallnitz 8km, letisko Klagenfurt 110km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Ankogel Mallnitz 10km. Zastávka ski busu (zdarma) 30m od hotela (premáva na ľadovec a do Mallnitzu). Bežkárske trate za dobrých snehových podmienok 100m, ľadovec Mölltaler 11km.
Viac o stredisku na lyžovanie Mölltal.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC, SAT TV, rádio, telefón. K dispozícii sú aj jednolôžkové izby.

Stravovanie

All inclusive – raňajky formou bufetu, obed polievka a občerstvenie, poobedňajšie aprés ski občerstvenie, 3-chodové večere s možnosťou výberu, nápoje počas celého dňa do 22:00 hod (pivo, víno, nealkoholické nápoje, káva, čaj). Vianočná a silvestrovská večera v cene. Hostia ubytovaní vo vedľajšej budove sa stravujú v hlavnej budove.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Alpenhof, Obervellah má recepciu, hala, dennú miestnosť, „Stübe“, jedáleň, reštauráciu, bar, kaviareň, slnečnú terasu, úschovňu lyží a lyžiarok, parkovisko.

Šport, relax, wellness

V neďalekom športovom centre „Leisure Centre Obervellach“ - cca 150m od hotela – vnútorný bazén, vírivka, parný kúpeľ, sauna, masáže, fitnes miestnosť, solárium, vnútorné tenisové kurty, bazén (za poplatok, otváracie hodiny a ceny na mieste).

Zábava, aktivity

Za poplatok - 1x v týždni večerné sánkovanie a curling.

Rodina, deti

Dieťa do 6 rokov na prístelke zdarma. Detská postieľka k dispozícii na vyžiadanie.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie vopred.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s all inclusive
  • 6-dňový skipass SkiHit 'Carinthia-East Tyrol'
  • vianočnú a silvestrovskú večeru
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Mölltal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost