Chaty ALM RESORT NASSFELD ****

Nassfeld - Sonnenalpe / Korutánsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Nassfeld - Hermagor

Náš tip
Pri svahu
Wi-Fi
Sauna *
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Perfektná lokalita novo postavených chát priamo pri svahu. Výborné pre rodiny, partie, nedostatok len v tom, že sa rýchlo vypredajú.

Poloha

Novopostavené chaty Alm Resort Nassfeld majú výbornú polohu pri svahu lyžiarskeho strediska Nassfeld – Hermagor. Centrum Sonnenalpe a obchody asi 1,5 km. Nadmorská výška rezortu 1.500 m, pri hraniciach Rakúska s Talianskom. Železničná stanica Hermagor asi 19 km, letisko Klagenfurt 100 km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri FIS zjazdovke top lyžiarskeho strediska Korutánska - Nassfeld. Vleky Gartnerkofel 300 m – prístup na lyžiach. Trate pre bežecké lyžovanie 500 m. Prenájom lyžiarskeho vybavenia 1,5 km.
Viac o stredisku na lyžovanie Nassfeld.

Izby, apartmány

Komplex pozostáva celkom z 38 exkluzívnych chát pri väčšej rezidenčnej budove. Chaty majú sat TV, kuchynský kút v obývacej miestnosti, resp. kuchyňu, uzamykateľný box na lyže
 • Alm Chalet – asi 105 m2 trojpodlažná chata pre 8-14 osôb s priestrannou obývacou zónou, 4 spálne (2x manželská posteľ, 2x dve poschodové postele), 3 kúpeľne so sprchou a WC, balkón.
 • Alm Chalet Deluxe – asi 105 m2 trojpodlažná chata pre 8-14 osôb s priestrannou obývacou zónou, 4 spálne (2x manželská posteľ, 2x dve poschodové postele), 3 kúpeľne so sprchou a WC, vlastná sauna, balkón.
 • Family Chalet – asi 75 m2 na dvoch podlažiach pre 4-8 osôb, 2 spálne (1x manželská posteľ, 2 poschodové postele), 2 kúpeľne so sprchou a WC, obývačka s posedením, 3x sat TV, trezor, balkón.
 • Family Chalet Bergblick – asi 75 m2 na dvoch podlažiach v podkroví pre 4-8 osôb, 2 spálne (1x manželská posteľ, 2 poschodové postele), 2 kúpeľne so sprchou a WC, obývačka s posedením, 3x sat TV, trezor, balkón.
 • Family Chalet Deluxe – asi 75 m2 na dvoch podlažiach pre 4-8 osôb, 2 spálne (1x manželská posteľ, 2 poschodové postele), 2 kúpeľne so sprchou a WC, obývačka s posedením, 3x sat TV, trezor, vlastná sauna, balkón.
 • Spa Chalet – asi 75 m2 na dvoch podlažiach pre 2-6 osôb, 2 spálne s manželskou posteľou, 2 kúpeľne s WC – jedna so sprchou a jedna s vaňou, vlastná sauna, obývacia miestnosť, 3x sat TV, trezor, balkón.
  Ďalšie apartmány v rezorte majú navyše miesto v garáži:
 • Apartmán A3-4T – asi 65 m2 jednopodlažný, pre 2-4 osoby má obývaciu miestnosť a 2 spálne (manželská posteľ, poschodová posteľ), kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, sat TV, balkón
 • Apartmán A4-10T – asi 90 m2 dvojpodlažný, pre 6-10 osôb má obývaciu miestnosť a 3 spálne (2 s manželskou posteľou, 1 s 2 poschodovými posteľami), 4 kúpeľne so sprchou a WC, sat TV, balkón.
 • Apartmán A4-8T – asi 100 m2 jednopodlažný, pre 6-8 osôb má obývaciu miestnosť a 3 spálne (2 s manželskou posteľou, 1 s poschodovou posteľou), 1 kúpeľňa so sprchou a samostatné WC, sat TV, balkón.

Stravovanie

Individuálne. Reštaurácie a horské chaty v okolí, v blízkosti aj supermarket.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Chaty Alm Resort Nassfeld, Sonnenalpe má recepciu, wifi pripojenie na internet zdarma a parkovisko.

Šport, relax, wellness

Sauna v chate Spa Chalet pre vlastné využitie.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • posteľnú bielizeň a uteráky (výmena na požiadanie za poplatok)
 • Wi-Fi pripojenie na internet
 • uzamykateľný lyžiarsky box
 • parkovacie miesto
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • záverečné upratovanie € 80 / chata, resp. apartmán, € 120 / typ Alm Chalet (platba na mieste)
 • miestna taxa cca € 2,50 /osoba od 17r. /noc, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu v čase 16-18 hod. Chaty / apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Chaty Alm Resort Nassfeld, Sonnenalpe

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Nassfeld

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost