FALKENSTEINER HOTEL & SPA CARINZIA ****

Tröpolach / Korutánsko / Rakúsko

Lyžiarske stredisko Nassfeld - Hermagor

50m od svahu
Bazény / Wellness
Wifi
Mini klub
Parkovisko / Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Wellness resort s bazénmi vedľa lanovky a lyžiarskeho svahu strediska Nassfeld, s programom aktivít pre celú rodinu.

Poloha

Falkensteiner & Spa Carinzia sa nachádza na začiatku lyžiarskeho strediska Nassfeld priamo v dedine Tröpolach, asi 8 km od Hermagoru.

Lyžovanie, skibus, skipas

Len asi 50 m od svahu obľúbenej oblasti so 110 km zjazdoviek, bežkárske trate 300 m. V stredisku sa nachádza aj klzisko a možnosti pre iné športové aktivity.
Viac o stredisku na lyžovanie Nassfeld.

Izby, apartmány

160 izieb a suít rôznych kategórií má WC sprchu alebo vaňu, sušič na vlasy, kútik s posedením, minibar, sat TV, rádio, telefón, trezor, wifi pripojenie na internet a balkón. 1 fľaša minerálnej vody na izbe pri príchode.
 • Dvojlôžková izba – s možnosťou 1 prístelky pre dieťa do 14r. má asi 32 m2, balkón a výhľad na hory.
 • Junior Suita – pre max 2 dospelých + 2 deti do 14r. alebo 3 dospelých má oddelenú spálňu a obývaciu zónu, veľký šatník a balkón s výhľadom na dedinu. K dispozícii je aj kávovar.
 • Junior Suita Mountain – pre max 2 dospelých + 2 deti do 14r. alebo 3 dospelých má oddelenú spálňu a obývaciu zónu, veľký šatník a balkón s výhľadom na hory. K dispozícii je aj kávovar.
 • Senior Suita Classic – pre max 2-4 osoby, 2 spálne, 2 kúpeľne a obývacia miestnosť s jedálenskou časťou aj malou kuchynkou, k dispozícii je aj kávovar.
 • Senior Suita Emotion – pre max 2-4 osoby, 2 spálne, 2 kúpeľne a obývacia miestnosť s jedálenskou časťou aj malou kuchynkou, k dispozícii je aj kávovar.
 • SPA Senior Suita – pre max 2 dospelých + 1 dieťa do 14r., spálňa, obývacia izba, kúpeľňa, vlastná vírivka a sauna.

Stravovanie

Polpenzia v cene – drink na privítanie, raňajky formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie, večere s možnosťou výberu z menu alebo čiastočne formou bufetu. Bezlepková, vegetariánska či vegánska strava na požiadanie - oznámte vopred.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia, Nassfeld má recepciu s nepretržitou prevádzkou, posedenie pri krbe, rôzne reštauračné zóny, lobby bar s terasou, pizzeria, apres ski bar. Vonkajšie parkovanie zdarma, podzemná garáž za poplatok. Wifi pripojenie na internet v celom hoteli zdarma.

Firemný servis, teambuilding

Moderné kongresové centrum s kapacitou 450 osôb, 6 konferenčných miestností s prírodným svetlom.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna Acquapura SPA na 2.400m2 s bazénmi, vírivka, relaxačné miestnosti, vodné postele, soľný parný kúpeľ, sanarium, sauny, infrakabína, Kneipp, kardio fitnes, kúpací plášť a taška s osuškou na izbe. Využívanie wellness zóny zdarma, zdarma sú počas pobytu aj župan, osušky do sauny a papučky.
Za poplatok wellness a beauty kúry s Ligne St. Barth and Babor, masáže, zábaly, solárium, súkromné spa suity pre dvoch.

Zábava, aktivity

Aktivity a športy podľa aktuálneho programu na mieste, k dispozícii pre hostí zdarma. 1x v týždni živá hudba v bare.

Rodina, deti

Deti do 3 rokov s 2 dospelými zdarma. Detský klub Falky Land počas letnej sezóny. Herňa.

Extra

Psi sú vítaní, nutné nahlásiť vopred, platí sa poplatok. Každý pes dostane privítací balíček s kostičkou, deku, osušku, misku a šatku, tipy na venčenie. Psi nie sú povolení v reštaurácii a v SPA zóne, povolení sú v izbách, lobby, bare a v záhrade hotela. V spoločných priestoroch musia byť držaní na vôdzke.
Hotel je nefajčiarsky, fajčenie je povolené na balkóne a vo vonkajších priestoroch.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny. Železničná autobusová stanica asi 1 km. Letisko Klagenfurt 80 km.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou vrátane občerstvenia popoludní
 • využívanie wellness zóny Acquapura Spa
 • účasť na aktívnom programe
 • wifi zdarma
 • parkovanie zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,60 /osoba od 14r. /noc, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • garáž za poplatok na mieste
 • poplatok za psa € 15 /noc, bez stravy
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, no možné sú aj kratšie termíny s voľným nástupom. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 11,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia, Nassfeld

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› Ubytovanie Nassfeld - Hermagor

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost