Apartmány MARCIUS

Nassfeld Sonnleitn / Korutánsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Nassfeld-Hermagor

Pri svahu
Wifi
Umývačka riadu *
Parkovisko / garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**/*** / Apartmány v tradičných chatách pri lyžiarskom svahu v obľúbenom stredisku Nassfeld-Sonnleitn.

Poloha

Apartmány Marcius sa nachádzajú v nadmorskej výške 1.400m uprostred lyžiarskeho strediska Nassfeld v časti Sonnleitn. "Dedinka" - zoskupenie tradičných domov - je bez áut, t.j. príjazd do areálu je autom možný, no následný pohyb po komplexe je už pešo. Pri príjazde je zabezpečený odvoz od garáže ku apartmánu.

Lyžovanie, skibus, skipas

Apartmánová dedinka sa rozkladá rovno vedľa svahu najväčšieho lyžiarskeho strediska Korutánska - Nassfeld, pri sedačkovej lanovke Sonnleitn. Skibus nie je potrebný. Skipasy je možné zakúpiť vopred, resp. priamo na recepcii.
Viac o stredisku na lyžovanie Nassfeld.

Izby, apartmány

Apartmány zariadené v tradičnom rakúskom vidieckom štýle sa nachádzajú vo viacerých domoch komplexu. K dispozícii sú 3 typy apartmánov:
 • Typ A pre 2-4 osoby – asi 35m2, vstupnú halu s kuchyňou, kachľovú pec, obývaciu miestnosť s 2 lôžkami, sat TV, spálňu s 2 lôžkami, kúpeľňu so sprchou a samostatné WC, niektoré aj balkón. Parkovacie miesto.
 • Typ B pre 4-6 osôb – má asi 55m2, vstupnú halu s kuchyňou s chladničkou aj umývačkou riadu, kachľovú pec, priestrannú obývaciu izbu s 2 lôžkami, sat TV, 2 spálne (spravidla manželská posteľ a 2 samostatné lôžka), kúpeľňa so sprchou, samostatné WC. Niektoré apartmány majú balkón.
 • Typ S pre 4-6 osôb – má asi 65m2, kuchyňu s chladničkou aj umývačkou riadu, kachľovú pec, priestrannú obývaciu izbu s 2 lôžkami, sat TV, 2 vchody, 2 spálne (spravidla manželská posteľ a 2 samostatné lôžka), 2 kúpeľňa so sprchou, 2 samostatné toalety, terasa.

Stravovanie

Individuálne. Na recepcii je možné objednať donášku čerstvého pečiva. Klienti majú zľavu 10% na jedlá v partnerskej reštaurácii na svahu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Marcius, Nassfeld Sonnleitn majú recepciu, v areáli je aj malý obchod s potravinami. Wifi pripojenie na internet zdarma.

Šport, relax, wellness

Za poplatok je možný vstup do wellness zóny aj s vnútorným bazénom susedného hotela Marcius.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Príjazd do rezortu je možný autom celoročne, prázdinová dedinka je však "bez áut", pohyb v rámci dedinky peši, na lyžiach a miestnymi prostriedkami.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • záverečné upratovanie (kuchyňu treba upratať)
 • wifi zdarma
 • 2 dávky dreva do krbu
 • 1 parkovacie miesto v garáži alebo vonkajšie /apartmán
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,60 /osoba od 17r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)
 • pri skrátenom pobyte sa platí extra poplatok za záverečné upratovanie € 50 /apartmán

Možnosť doobjednať

 • ďalšie vonkajšie parkovacie miesto € 6 /deň, garáž € 12 /deň
 • vstup do bazénu a wellness centra v hoteli Marcius
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Na Silvestra alebo Veľkú noc môžu byť fixne určené iné nástupné dni. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 9,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Marcius, Nassfeld Sonnleitn

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Nassfeld

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost