Apartmány UMFAHRER

Tröpolach / Korutánsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Nassfeld-Hermagor

300 m od svahu
Wifi
Umývačka riadu
Lyžiareň pri lanovke

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Pekné a dobre vybavené apartmány Umfahrer majú výbornú polohu pár krokov od lanovky Millenium Express v stredisku Nassfeld v dedine Tröpolach, lyžiarske boxy pri lanovke, wifi zdarma.

Poloha

Apartmánový dom Umfahrer sa nachádza priamo v dedinke Tröpolach v blízkosti údolnej stanici lanovky lyžiarskeho strediska Nassfeld. Rodinne vedené zariadenie.

Lyžovanie, skibus, skipas

Len asi 300m od lanovky Millenium Express, pešia dostupnosť - navyše lyžiarsky box na lyže a lyžiarky majú klienti priamo pri lanovke, takže k ubytovaniu sa prejdú peši v topánkach. Skipasy je možné zakúpiť priamo na recepcii.
Viac o stredisku na lyžovanie Nassfeld.

Izby, apartmány

Celkom 4 prenajímané príjemné, dobre vybavené apartmány majú nábytok z pevného dreva, kúpeľňu so sprchou a toaletu, vybavený kuchynský kút (umývačka riadu, mikrovlnka, toastovač, varná kanvica, kávovar), každý 2x sat TV, trezor a wifi pripojenie na internet zdarma. Pôdorysy apartmánov v závere fotogalérie.
 • Apartmán Dobratsch – asi 50 m2 pre 2-5 osôb má 2 oddelené spálne (dvoj a trojlôžkovú), veľkú kuchyňu s jedálenským kútom, východne orientovaný balkón.
 • Apartmán Gartnerkofel – asi 60 m2 pre 2-8 osôb má 3 oddelené spálne a obývaciu miestnosť s kuchyským kútom a podlahovým kúrením, kúpeľňu a samostatné WC, južne orientovaný balkón.
 • Apartmán Wulfenia – asi 67 m2 pre 2-8 osôb má 3 oddelené spálne a obývaciu miestnosť s kuchyským kútom a gaučom, 2 kúpeľne s WC, južne orientovaný balkón.
 • Apartmán Gmanberg – asi 50 m2 pre 2-4 osoby má 2 oddelené spálne, veľkú kuchyňu s jedálenským kútom.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Umfahrer, Tröpolach má záhradu s terasou, úschovňu lyží a lyžiarok pre klientov pri lanovke Millenium Express. Wifi v dome zdarma.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • wifi zdarma
 • lyžiarsky box pri lanovke
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • záverečné upratovanie € 55 /apartmán /pobyt (platba v CK)
 • miestna taxa € 2,50 /osoba od 17r. /deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Iné dĺžky pobytu na požiadanie. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Umfahrer, Tröpolach

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Nassfeld - Hermagor

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost