Almhütte WURZER

Nassfeld Sonnenalpe / Korutánsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Nassfeld-Hermagor

Samostatná chata pre 11 osôb
Pár m od svahu
Sauna
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**+ / Samostatná chata pre až 11 osôb pár krokov od svahu v Nassfeld, jednoduché ubytovanie so saunou a typickou horskou atmosférou.

Poloha

Chata Ferienhütte Wurzer sa nachádza uprostred lyžiarskeho strediska Nassfeld v časti Sonnenalpe v chatovej oblasti v nadmorskej výške 1.550 m. Jedná sa o čisto horské stredisko so základnou infraštruktúrou, obchod a reštaurácie asi 5 min chôdze. Dedinka Tröpolach je odtiaľ asi 11km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Len pár metrov od lyžiarskeho svahu obľúbeného lyžiarskeho strediska v časti Sonnenalpe. Nassfeld ponúka viac než 100 km prepojených zjazdoviek. V stredisku platí skipas Top Skipass Kärnten.
Viac o stredisku na lyžovanie Nassfeld.

Izby, apartmány

Chata s kapacitou 11 osôb (plus prípadne zopár ďalších osôb na prídavných matracoch) je dvojpodlažná. Má centrálne kúrenie a celkom 4 spálne, 2 kúpeľne, 2 toalety + 1 detskú toaletu a vlastnú saunu. WLAN pripojenie na internet v chate zdarma.
 • Prízemie – obývacia miestnosť s kuchynským kútom vrátane umývačky riadu a rúry, jedálenský stôl a veľké panoramatické okno s výhľadom na svahy naproti a východne-južnou orientáciou. Pod schodmi je ešte menší detský stôl, je tu kachľová pec (centrálne kúrenie) a malý barový pult. Na prízemí sa nachádza tiež dvojlôžková spálňa s toaletou, kúpeľňa a sauna.
 • Poschodie – spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, 2 spálne so samostatným lôžkom a poschodovou posteľou, kúpeľňa.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Chata Wurzer, Nassfeld Sonnenalpe má krytý prístupový chodník - schody a parkovacie miesta.

Šport, relax, wellness

Vlastná sauna v chate s dvoma vchodmi - jeden vedie do chaty a druhý von, aby ste sa mohli schladiť v snehu a následne si dopriať "parnú" saunu...

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom chaty
 • centrálne kúrenie
 • využívanie vlastnej sauny
 • wifi v chate zdarma (kvalitu signálu negarantujeme)
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • spotreba elektriny € 95 /týždeň (platba v CK)
 • záverečné upratovanie a bielizeň € 220 /týždeň (platba v CK)
 • miestna taxa cca € 2,60 /osoba od 15r. /deň (platba v CK)

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Chatu je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Chata Wurzer, Nassfeld Sonnenalpe

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Nassfeld

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost