Hotel MEIN ALMHOF ****

Nauders / Tirolsko / Rakúsko

Lyžiarske stredisko Nauders

1,8 km od vlekov
Bazén / Wellness
Bez bariér
Wifi
Pre rodiny

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Príjemný, štvorhviezdičkový, rodinne vedený hotel s vysokým štandardom, s oceňovanými wellness službami, vhodný aj pre rodiny s deťmi.

Poloha

Hotel Mein Almhof sa nachádza v centre Nauders v blízkosti obchodov, v nadmorskej výške 1400m. Bol rozšírený o novú wellness zónu (1000m2) a 23 suít. Železničná stanica Landeck 40km, letisko Innsbruck 110km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Skiparadies Reschenpass – vleky Bergkastel sú asi 2km od hotela, zastávka skibusu zdarma pred hotelom. Bežkárske trate 400m, cvičný svah 30m – možnosť zlyžovať k hotelu.
Viac o stredisku na lyžovanie Nauders.

Izby, apartmány

Príjemné jedno a dvojlôžkové izby, junior suity pre 2-4 osoby a rodinné izby (2 miestnosti) pre max 4 osoby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, wellness sadu, kúpací plášť a papuče, minibar, rádio, sat TV, trezor, pripojenie na internet w-lan za poplatok a balkón.

Stravovanie

Polpenzia – bohaté raňajky formou bufetu s lososom, steakmi, jedlami z vajec na mnoho spôsobov (sladké jedlá, čerstvé wafle, čerstvé ovocné šťavy, organické produkty) s obsluhou. Popoludňajší koláč a občerstvenie s obsluhou. 4-chodové večere s možnosťou výberu z 3 hlavných jedál, denne šalátový bar, syrový bufet, 1x v týždni gala večera, vegetariánske menu na vyžiadanie.
Vianočná a silvestrovská večera v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Mein Almhof, Nauders má recepciu, priestrannú lobby s hotelovým barom, čitáreň s otvoreným krbom, TV miestnosť, útulné „Stuben“, internetový kútik zdarma, raňajkovú miestnosť, reštauráciu na podávanie polpenzie, a la carte reštauráciu, pizzeria, vínnu pivnicu. Spoločné priestory sú nefajčiarske. Úschovňu lyží a lyžiarok, výťah.
Parkovisko zdarma, garáž za poplatok.

Šport, relax, wellness

Zdarma vnútorný bazén (12x8m), fitnes miestnosť, vonkajšia sauna, fínska sauna, organická sauna, parný kúpeľ, priestranná relaxačná miestnosť s audio systémom, relaxačná zóna s krbom, infračervená kabína. Novo vybudované wellness centrum (asi 1000m2), vonkajšia vírivka s horskou panorámou, vnútorná vírivka.
Za poplatok solárium, masáže, kozmetické štúdio Ligne St. Barth, wellness bar.
15% zľava na skrášľovacie a kúpeľné procedúry v hoteli (na vyžiadanie možnosť objednať vopred).

Zábava, aktivity

Zdarma hudobné a tanečné večery niekoľko krát v týždni podľa rozpisu. Zdarma denný animačný program ako nordická chôdza, aqua jogging, rôzne kúpeľné programy, hotelové lyžiarske dni (vleky za poplatok), živá hudba, ochutnávky vína a pod.

Rodina, deti

Deti do 14 rokov na prístelke zdarma, tiež 1 dieťa s 1 dospelým v jednolôžkovej izbe zdarma. Detská postieľka, herňa, detské kino, detské menu, vysoká stolička, opatrovanie detí 6 dní v týždni 9 hodín denne (väčšinou nedeľa – piatok).
Babysitting na vyžiadanie za poplatok na mieste.

Extra

Zvieratá povolené na vyžiadanie za poplatok.
Hotel je bez bariér.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • vianočnú a silvestrovskú večeru
  • využívanie bazénu a wellness podľa popisu
  • účasť na animačných programoch hotela
  • využívanie hotelového skibusu
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost