Hotel MARIETTA ****

Obertauern / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Obertauern

Pri svahu
Bazén / Wellness
Wi-Fi
Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Hotel oproti lyžiarskemu svahu, s bazénom a wellness zónou, jedna z cenovo výhodnejších 4* v stredisku.

Poloha

Hotel Marietta má výbornú polohu v centre Obertauern priamo uprostred lyžiarskeho strediska. Vybavenie strediska ako aj reštaurácie, bary a diskotéky sú v blízkosti, najbližší Schirmbar len 50m. Pre lepšiu predstavu - video.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hotel sa nachádza priamo oproti lyžiarskemu svahu - prepojenie lyžiarskym mostom č.5 k vleku Kirchbühellerlift. Vďaka prepojeniu je možné v celom stredisku Obertauern lyžovanie bez nutnosti použiť skibus.
Viac lyžiarskych info na - lyžovanie Obertauern.

Izby, apartmány

Izby rôznych kategórií sú príjemne zariadené, majú kúpeľňu so sprchou a WC (niekde oddelené), kútik s posedením, TV, wifi (za poplatok okrem Executive), trezor, niektoré majú balkón. Uvádzame niektoré príklady, konkrétny popis aj s príkladom pôdorysu zašleme s ponukou:
 • Izba Eco – pre 1-2 osoby má asi 18-24m2
 • Izba Standard – pre 2-4 osoby má asi 24-28m2
 • Junior Suita – pre 2-5 osôb má 32-36m2
 • Viaceré typy rodinných izieb:
 • Rodinná izba FU5 – pre 2-5 osôb pozostáva z 2 oddelených miestností, 32-38m2
 • Rodinná izba FU5S – pre 4-5 osôb má asi 64m2dve spálne a obývaciu miestnosť (platia sa min. 4 plné ceny)
 • Rodinná izba FU7 – pre 4-7 osôb je dvojpodlažná, má 3 spálne a obývaciu miestnosť (platia sa min. 4 plné ceny)
 • Izby Deluxe – sa nachádzajú na „Executive“ poschodí a majú v cene špeciálne služby navyše: výber z Executive raňajkovej karty, prioritná rezervácia v a la carte reštaurácii, na vyžiadanie neskorý check-out bez príplatku až do 16,00h, internetové pripojenie zdarma aj na izbe, ovocný košík na privítanie. Zariadené sú v typickom horskom štýle s množstvom dreva.
 • Suity Romantik či Boutique – majú spálňovú a obývaciu časť (prepojené alebo oddelené) a asi 72m2
 • Na vyžiadanie k dispozícii aj prezidentská suita s krbom a konferenčnou miestnosťou, až 120m2.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky formou bufetu, popoludňajšie lyžiarske občerstvenie, večere formou bufetu – výber studených a teplých jedál, hlavné jedlá sú čerstvo pripravované kuchármi priamo pred hosťami ALEBO večere servírované formou menu v reštaurácii hotela.
Hotelová talianska reštaurácia funguje aj v čase obeda – z lyžovačky je to na skok len 50m.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Marietta, Obertauern má recepciu, halu s posedením a krbom, taliansku a la carte reštauráciu „Piero Resta“, kokteil bar, vinotéku, pivnica s možnosťou ochutnávky vín, cigarový salónik, zimnú záhradu s výhľadom, Wi-Fi pripojenie na internet zdarma v hotelovej hale a v bare, seminárne miestnosti, športový obchod, darčekový obchod.
Parkovanie v hotelovej garáži pre klientov zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna – Marietta Spa na asi 1.000m2 – bazén s vodopádom a masážnou zónou, vnútorná sauna, originálna vonkajšia „chatová“ sauna, aromatický parný kúpeľ, Jacuzzi, Kneipp, relaxačné miestnosti, telocvičňa.
Kúpací plášť, papuče a osušky do sauny sú klientom k dispozícii (pre dospelých).

Rodina, deti

Vybavenie pre deti k dispozícii na vyžiadanie – detská postieľka a pod.

Extra

Zviera povolené iba na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu a wellness zóny hotela
 • parkovanie v hotelovej garáži
 • Wi-Fi pripojenie v hotelovej hale a bare
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Možnosť skrátených pobytov – v závislosti od termínu bude cena potvrdená s príplatkom za skrátený pobyt. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Video

video

Recenzie

Názor CK

Jeden z mála hotelov v Obertauern, kde sú možné aj skrátené a atypické pobyty počas sezóny. Široký výber izieb, blízkosť svahu a pritom ešte priaznivá cena - aspoň v porovnaní s ostatnými hotelmi v Obertauern, ktoré majú bazén. Napriek tomu, že na webe sa nájdu rôznorodé recenzie na hotel Marietta, my sme tu mali klientov aj opakovane a žiadne sťažnosti sme od nich nezaznamenali, skôr naopak.

Recenzie klientov

Autentické recenzie od našich klientov, ktorí boli na dovolenke v Hotel Marietta a aj písomne sformulovali svoje postrehy z dovolenky v Obertauern:

Dobrý deň, s pobytom v Obertauerne sme boli veľmi spokojní, hotel, služby, strava, lyžiarske stredisko - No1. Izba bola trošku menšia, ale to aj preto, že sme vlastne už pomaly traja dospelý a 11r. dieťa. Ale všetko v pohode.

Ďakujeme, D.P., január 2015

Mapa

mapa Hotel Marietta, Obertauern

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Obertauern

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost