Hotel STEINER ****

Obertauern / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Obertauern

Oproti svahu
Bazén / wellness
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Rodinne vedený hotel s výhodnou polohou oproti svahom v obľúbenom a blízkom stredisku, bazén a wellness.

Poloha

Hotel Perner sa nachádza v centrálnej časti obľúbeného vysokopoloženého lyžiarskeho strediska Obertauern, na pokojnom miestne na okraji centra. V blízkosti (3min chôdze) sú obchody, bary, požičovne vybavenia. Nadmorská výška 1.752 zaručuje skorý začiatok lyžiarskej sezóny.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hotel je priamo oproti lyžiarskemu svahu, skibus nie je potrebný. V stredisku je cca 100km zjazdoviek vzájomne prepojených.
Viac info na lyžovanie Obertauern. Hotel má vlastného lyžiarskeho inštruktora. Skipasy na recepcii.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby a suity majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, župan a wellness tašku s osuškami a papučkami do wellness, TV s plochou obrazovkou, telefón, trezor, wifi pripojenie na internet zdarma.
 • Dvojlôžková izbav klasickom modernom štýle, možnosť obsadiť 1 osobou.
 • Suita – v prírodnom alpskom štýle, spálňa a obývacia zóna s gaučom (dvojlôžkový).

Stravovanie

Plná penzia plus v cene - raňajky formou bufetu v čase 7,30-10h, a la carte raňajky v čase 10-12h, obed formou bufetu s čerstvými jedlami z otvorenej kuchyne v čase 12-16,30h, občerstvenie formou bufetu z baru v čase 16,30-18h, servírované 6-chodové večere formou gurmánskeho menu od 18h. Pre deti je k dispozícii samostatný detský bufet. Denne bufet syrov - výber miestnych a medzinárodných. Na požiadanie pripravia vegánske menu či menu podľa inej špecifickej diéty - požiadať vopred. Pobyt začína obedom v deň príchodu a končí raňajkami v deň odchodu. Hoci tento typ plnej penzie označuje hotel aj ako "all inclusive", nezahŕňa nápoje, tie sú účtované extra.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Steiner, Obertauern má recepciu, bar s krbom, reštauráciu, wifi pripojenie na internet zdarma v spoločných priestoroch a izbách, internetový terminál v herni pre mladých, lyžiareň s vyhrievanými uzamykateľnými lyžiarskymi boxami pre každú izbu, parkovisko. Kabínka na prezlečenie pri lyžiarni pre prípad skoršieho príchodu, či neskoršieho odchodu. 2 moderné konferenčné miestnosti s kapacitou 45 osôb, vybavenie ako flip chart, tabule, projektor, wifi. Hotel je nefajčiarsky.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna na 1.000m2 - BergSPA pre dospelých s fínskou saunou, bio sauna, tepidarium, parný kúpeľ, horská kryštálová jaskyňa, snežná jaskyňa, pokojné miestnosti; BergSPA pre rodiny s rodinnou saunou, panoramatickým bazénom, čajový salónik a relaxačné miestnosti. BergSPA pre dospelých otvorené do noci. Možnosť masáží a skrášľovacích kúr na požiadanie. Relaxačný a aktívny program (napr. joga), čajový salónik, fitnes centrum s kardio a posiľňovacím vybavením, solárium.

Rodina, deti

Herňa pre deti a tínedžerov, detský bufet v hotelovej jedálni.

Doprava

Individuálna. Transfery na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s plnou penziou plus (viď stravovanie)
 • využívanie bazénu a wellness zóny hotela
 • wifi pripojenie na internet
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,05 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je spravidla 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Steiner, Obertauern

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Obertauern

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost