Apartmánový dom STOFFNGUT

Tweng / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Obertauern

Pre skupiny
Dom pre 26+ osôb
7km od svahu
Sauna, wellness

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***+ / Renovovaný tradičný dom / chalet s 2 veľkými apartmánmi, ktoré je možné prenajať aj spolu ako dom pre až 30 osôb, s welless zónou, pri Obertauern.

Poloha

Apartmánový dom Stoffngut sa nachádza v údolí vedúcemu z Lungau do lyžiarskeho strediska Obertauern, na pokojnom mieste pri dedinke Tweng v nadmorskej výške 1.233m. Do centra Obertauern je to asi 9km, malé centrum dedinky Tweng 1km, centrum Mauterndorf v údolí asi 9km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Výhodná poloha domu nielen na lyžovanie v Obertauern - najbližšie vleky asi 8km, ale v dobrej dostupnosti sú tiež strediská Grosseck - Speiereck, Fanningberg či Katschberg - Aineck. Tieto všetky zároveň patria do širšej lyžiarskej oblasti Lungau a existuje tu spoločný skipas Lungo, alebo je možné zakúpiť skipas samostatne iba pre Obertauern. Zastávka skibusu 100m od domu.

Izby, apartmány

Dom má celkom iba 2 apartmány, ktoré je možné prenajať samostatne alebo aj spolu ako celý dom. Oba sú novo renovované a zariadené v tradičnom farmárskom štýle, majú romantickú kachľovú pec. Izby sú zariadené dreveným nábytkom a majú zdravotné postele.
 • Apartmán č. 1 – pre 15 osôb + možné pridať ďalšie lôžka; má 3 dvojlôžkové spálne s WC, sprchou, sušičom na vlasy a trezorom; ďalšiu dvojlôžkovú spálňu a 5-lôžkovú izbu s kúpeľňou a toaletou na tom istom poschodí; priestranná kuchyňa s moderným vybavením (umývačka riadu, chladnička, mraznička, veľká elektrická rúra, kávovar, krájač na chlieb či šunku, mixér a pod.), veľká obývacia miestnosť s otvorenými kachľami.
 • Apartmán č. 2 – pre 11 osôb + možné pridať ďalšie lôžka; má 4 spálne so sprchou, toaletou, sušičom na vlasy a trezorom; ďalšia izba s 3 lôžkami so sprchou a toaletou na chodbe; priestranná kuchyňa s moderným vybavením (aj umývačka riadu, chladnička, mraznička, veľká elektrická rúra, kávovar, krájač na chlieb či šunku, mixér a pod.), veľká obývacia miestnosť s otvorenými kachľami.

Stravovanie

Individuálne. Možnosť objednať si donášku pečiva prípadne aj večere z partnerského mäsiarstva s rakúskymi špecialitami.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Novo renovovaný apartmánový dom Stoffngut, Tweng v tradičnom farmárskom štýle má priestranné parkovisko, veľkú lyžiareň so sušičom lyžiarok.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna v dome spoločná pre oba apartmány, resp. využívanie možné objednať za poplatok - fínska sauna, infračervená kabína, sprchy, relaxačná zóna.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu alebo celého domu / chaty
 • spotrebu energií a kúrenie
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • využívanie lyžiarne
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia môže byť požadovaná
 • záverečné upratovanie
 • miestna taxa cca € 1,00 /osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi)

Možnosť doobjednať

 • využívanie wellness zóny
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány / dom je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmánový dom Stoffngut, Tweng

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Obertauern

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost