Aktiv-Sporthotel CHRISTOPH ***

St. Leonhard im Pitztal / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Pitztal

3km od lanovky
Sauna
Wi-Fi
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný malý hotel so strategickou polohou - asi 3,5km od lanovky na ľadovec Pitztal a 3km od vlekov Rifflsee, skibus pri hoteli. K dispozícii sauna, fitness, parný kúpeľ a solárium.

Poloha

Aktiv-Sporthotel Garni Christoph je malý milý hotel s výbornou polohou pre lyžovanie na ľadovci a v údolí Pitztal. Centrum St. Leohnard je vzdialené asi 9 km, časť Mandarfen 3 km. Nachádza sa v údolí Pitztal v St. Leonhardt im Pitztal v časti Weisswald. Ako zázemie ho využívajú aj lyžiarske hviezdy, keď trénujú na ľadovci Pitztal – tímy Nórska, Fínska, Švédska, USA a Slovinska.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka na ľadovec Pitztal asi 3,5km, vleky Rifflsee 3km. Zastávka skibusu pred hotelom. Spojenie skibusom do jednotlivých častí údolia Pitztal zdarma, premáva cca každých 20 minút – k ľadovcu aj na Rifflsee len cca 5 minút jazdy.
Viac o stredisku na lyžovanie Pitztal.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou prísteliek majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a samostatné WC, sat TV, rádio, wifi pripojenie na internet a balkón. Izby sú nefajčiarske. Jednolôžkové izby za príplatok. K dispozícii aj rodinné apartmány – 2 oddelené spálne a obývačka.

Stravovanie

Raňajky v cene – raňajky formou bufetu s bio kútikom a domácimi produktami; popoludňajší koláč zdarma. Večere / polpenziu je možné doobjednať za príplatok - v partnerskom hoteli 2min chôdze od Sporthotela - 4-chodové menu s možnosťou výberu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Aktiv-Sporthotel Christoph, St. Leonhard im Pitztal má recepciu, raňajkovú miestnosť, bar, zimnú záhradu, malú seminárnu miestnosť, Wi-Fi pripojenie v hoteli zdarma, parkovanie pri hoteli.

Šport, relax, wellness

Malá wellness zóna – sauna a fitnes miestnosť zdarma. Zatrénujte si tam, kde Aksel Lund Svindal, Tina Maze či Lindsey Vonn! Parný kúpeľ, solárium za poplatok.

Rodina, deti

Deti do 5 rokov na prístelke zdarma.

Extra

Zviera povolené iba na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • wifi zdarma
  • využívanie sauny a telocvične
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa € 2 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK / na mieste)

Možnosť doobjednať

  • večere
  • malé zviera € 10 / deň (bez stravy, na vyžiadanie, platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, minimálna 3 noci, podľa termínu. Nástupný deň je štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Aktiv-Sporthotel Christoph, St. Leonhard im Pitztal

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Pitztal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost