Hotel SEPPL ****

St. Leonhardt im Pitztal / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Pitztal

3 km od vlekov
Bazén / Wellness
Pre rodiny
Wifi
Malé zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Tradičný štvorhviezdičkový hotel s wellness a vonkajším bazénom, zmodernizovaný, pre športovcov aj pre rodiny s deťmi.

Poloha

Hotel Sport & Vital Seppl sa nachádza v pokojnom prostredí v Pitztalskom údolí v časti Weisswald, asi 3km od centra a 8,5km od centra St. Leonhard v nadmorskej výške asi 1.560m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Rifflsee asi 3km, ľadovec Pitztal asi 4km, skibus od hotela zdarma.
Viac o stredisku na lyžovanie Pitztal.

Izby, apartmány

Rôzne typológie izieb v hlavnej a vedľajšej budove hotela (depandanci) majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, sat TV, rádio, telefón, trezor a väčšina balkón.
Dvojlôžková izba v depandanci s možnosťou 1 prístelky (1/2+1N) má asi 25m2, minibar a balkón (na vyžiadanie aj ako apartmán pre 4-5 osôb).
Dvojlôžková izba bez možnosti prístelky (1/2) má asi 20-25m2, balkón.
Dvojlôžková izba s možnosťou 2 prísteliek (1/2+2) má asi 30m2, obývaciu časť a balkón.
Dvojlôžková izba Superior s možnosťou 2 prísteliek (1/2+2S) má asi 35m2, 2 kúpeľne so sprchou, 2 WC, obývaciu časť a balkón.
Jednolôžková izba Plus (1/1) má 15-20m2, obývaciu časť.

Stravovanie

Polpenzia – privítací drink, bohaté raňajky formou bufetu s celozrnnými aj sýtymi produktmi, poobedňajšie občerstvenie, 4-chodové večere s možnosťou výberu, šalátový bufet, 1x v týždni gala večera, 1x farmársky bufet a taliansky večer.
Silvestrovská večera za príplatok.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Vital Hotel Seppl, St. Leonhardt im Pitztal má recepciu, bar, bowlingovú dráhu, wifi pripojenie v lobby, salónik s krbom, konferenčnú miestnosť, obchod, terasu na slnenie, lyžiareň, parkovisko.

Šport, relax, wellness

Vnútorný a vonkajší bazén, vírivka v jaskyni, fínska sauna, bio sauna, parný kúpeľ, infračervená kabína, solárium, fitnes miestnosť, masáže a salón krásy. Pramenitá voda a čajový bar zdarma.

Zábava, aktivity

Rôzne aktivity ako večer na horskej chate s nočným sánkovaním, aprés ski party v Pitztaler Alm, bowlingový večer, ochutnávka vín, výlet na snežniciach a pod.

Rodina, deti

Dieťa do 6r. na prístelke zdarma. Herňa s biliardom a stolným futbalom. Deti do 10r. majú v sprievode dospelého rovnaký skipas v údolí Pitztal zdarma.

Extra

Malé zviera povolené len na vyžiadanie vopred za poplatok, nepovolené v spoločných priestoroch.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie bazénov, sáun, fitnes
  • účasť na športovom a animačnom programe
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • silvestrovská večera
  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • malé zviera (bez jedla, platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Pitztal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost