Hotel ALPINA ***

Seefeld / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Seefeld

50m od vlekov
Bazén / Sauna
Parkovisko
Wifi
Malé zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Tradičný trojhviezdičkový útulný hotel pre rodiny s deťmi, pri vlekoch, s wifi, saunou, parkoviskom. Má vnútorný bazén s vonkajším prístupom.

Poloha

Hotel Alpina sa nachádza na pokojnom mieste v centre strediska Seefeld v nadmorskej výške 1.200m. Nákupné možnosti 500m, letisko Innsbruck asi 20km.

Lyžovanie, skibus, skipas

50m od najbližších vlekov – vleky pre začiatočníkov „Geigenbühel“. Zastávka skibusu a bežkárske trate 50m. Ľadovec Stubai 50km.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, župan a prezúvky (za poplatok), rádio, telefón, SAT TV a Wi-Fi (za poplatok). Niektoré izby majú balkón alebo terasu, jednolôžkové izby sú bez balkónu. Všetky izby sú nefajčiarske.

Stravovanie

Polpenzia „more inclusive“ – raňajky formou bufetu s biopotravinami a kútikom s džúsmi, poobedňajšie občerstvenie s koláčikmi (bez nápojov) v čase od 16:00-17:00hod., servírované 5-chodové večere s možnosťou výberu z 2 hlavných jedál, denne šalátový bufet, 1x v týždni gala večera a tirolský večer. Vegetariánske menu na vyžiadanie.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Alpina, Seefeld má recepciu, hala, útulný salónik, reštauráciu, jedáleň, domáci bar, kaviareň, konferenčnú miestnosť pre 70 osôb, úschovňu lyží a lyžiarok, terasu, parkovisko zdarma.

Šport, relax, wellness

Vnútorný bazén (5x12m) s vonkajším prístupom, sauna.

Zábava, aktivity

Týždenný športový program (v cene, info na mieste).

Rodina, deti

Dieťa do 6 rokov na prístelke zdarma. Detská postieľka, stolička, herňa a detské menu (na vyžiadanie).

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie bazénu a sauny
  • týždenný športový program
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • malé zviera (bez stravy, na vyžiadanie, platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost