Hotel STEFANIE

Seefeld / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Seefeld

600m od vlekov
Bazén / Sauna
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Tradičný tirolský hotel s rustikálne zariadenými izbami, bazénom a saunou. Hotel patrí k 4* hotelu Schönruh (asi 50m), ktorého služby môžu hostia využívať.

Poloha

Hotel Stefanie sa nachádza v centre Seefeldu, asi 300m od obchodov a reštaurácií. Nadmorská výška strediska 1200m. Železničná stanica 300m, letisko Innsbruck asi 20km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Vleky Rosshütte asi 600m, bežkárske trate 20m, zastávka skibusu pri hoteli. Ľadovec Stubai asi 40km.

Izby, apartmány

Tradičné rustikálne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky majú kúpeľňu so sprchou alebo WC, sušič na vlasy, kúpací plášť za poplatok, rádio, telefón, trezor a balkón. Jednolôžkové izby na vyžiadanie. Ubytovanie v hoteli pre osoby od 16 rokov!

Stravovanie

Raňajky – privítací nápoj, raňajky formou bufetu so studenými a teplými jedlami (podávané v hoteli Stefanie). Možnosť doobjednať plnú penziu v hoteli Schönruh – v čase 13,00-16,00hod studené a teplé jedlá z bufetu, 1x v týždni bufet predjedál, denne šalátový bufet, bufet dezertov 1x v týždni, 4-chodové večere s možnosťou výberu z 4 hlavných jedál a 1 výber ostatných chodov, 1x v týždni gala večera a večer špecialít. Vianočná a silvestrovská večera za poplatok.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Stefanie, Seefeld má Recepcia, lobby, reštaurácia, domáci bar, terasa na slnenie, internetový kútik za poplatok, parkovisko zdarma, garáž za poplatok v hoteli Schönruh (asi 50m).

Šport, relax, wellness

Zdarma fitnes, vnútorný bazén (10x5m), sauna. Otváracie hodiny na mieste. Za poplatok solárium. V hoteli Schönruh (50m) nové priestranné wellness centrum s možnosťou masáží a kúr (za poplatok).

Zábava, aktivity

Zdarma stolný tenis, animačný program – prechádzky a športové aktivity prevažne v hoteli Schönruh ako napr. 3x v týždni živá hudba, 1x v týždni klavírna hudba, exkurzie a pod.

Rodina, deti

Hotel ponúka ubytovanie len pre osoby od 16 rokov.

Extra

Zviera povolené na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami
 • využívanie bazénu, sauny a fitnes
 • účasť na animačnom programe hotela
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa (platba na mieste)
 • vianočná a silvestrovská večera
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • plná penzia (platba v CK)
 • malé zviera (na vyžiadanie, bez stravy, platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Hotel akceptuje ubytovanie pre osoby od 16 rokov.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost