SPORTHOTEL AM SEMMERING ***

Semmering / Dolné Rakúsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Semmering

150m od svahu
Bazén
Wifi
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***+ / Sporthotel s veľkou ubytovacou kapacitou v blízkosti lyžiarskeho svahu v Semmeringu, s bazénom aj kolkovou dráhou.

Poloha

Sporthotel am Semmering sa nachádza v obľúbenom stredisku Semmering len asi 90km od Viedne. Nákupné možnosti asi 5min chôdze od hotela.

Lyžovanie, skibus, skipas

Asi 150m od najbližšieho svahu, v pešej dostupnosti. V stredisku je snowpark, býva tu aj nočné lyžovanie. Pravidelne sa tu koná pretek svetového pohára v alpskom lyžovaní - ženský slalom. V stredisku platí spoločný skipas so susedným (5km) strediskom Stuhleck (viacdňové skipasy).
Viac o stredisku na lyžovanie Semmering.

Izby, apartmány

Komfortne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, sat / káblovú TV, telefón, wifi pripojenie na internet, niektoré kútik s posedením. Izby Superior majú naviac balkón s panoramatickým výhľadom. Izby sú nefajčiarske. Pre rodiny možnosť prepojených izieb, na požiadanie.
Hotel má celkovú kapacitu 180 lôžok, 20 jednolôžkových, 19 dvojlôžkových Superior, 23 dvojlôžkových Standard, 23 twin izieb a 10 trojlôžkových izieb.

Stravovanie

Polpenzia - rozšírené raňajky formou bufetu vrátane výberu jedál z vajec, 3-chodové večere formou bufetu, vrátane vegetariánskych jedál.
Vianočná a silvestrovská večera podľa balíčkov, detaily v ponuke.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Sporthotel am Semmering, Semmering má recepciu, reštauráciu, cafe bar, seminárne miestnosti, úschovňu lyží, parkovisko zdarma. V celom hoteli je wifi pripojenie na internet zdarma.

Šport, relax, wellness

Zdarma vnútorný bazén (otvorený denne 7-22h, v pondelky od 13h), sauna a fitnes miestnosť. Za poplatok na mieste solárium a tiež možnosť masáží a kozmetických procedúr, potrebná rezervácia vopred na recepcii.

Zábava, aktivity

V hoteli je bowlingová dráha aj biliard, curlingová dráha za poplatok na mieste. Stolný tenis zdarma, tiež prenájom paličiek na nordickú chôdzu.

Rodina, deti

Detská postieľka pre deti do 2 rokov zdarma, na vyžiadanie. Herňa pre deti v hoteli.

Extra

Zviera povolené na vyžiadanie, za poplatok na mieste.

Doprava

Individuálna. Len asi 90km z Viedne.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu, sauny a fitnes miestnosti
 • využívanie herne pre deti
 • wifi zdarma
 • parkovanie zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa € 2,30 /osoba od 15r. /noc, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK

Možnosť doobjednať / služby za poplatok

 • za malé zviera € 15 /deň, bez stravy (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • bowlingová dráha, biliard, solárium v hoteli
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 1 noc, nástupný deň ľubovoľný, okrem fixných termínov s balíkmi Vianoce a Silvester. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,30 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Sporthotel am Semmering, Semmering

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Semmering - Stuhleck

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost