Hotel NOLDIS ****

Serfaus / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Serfaus - Fiss - Ladis

250 m od vlekov
Sauna
Pre rodiny
Wifi
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Štvorhviezdičkový hotel s maximálnym pohodlím, s wellness, panoramatickým výhľadom, s možnosťou dolyžovať k hotelu.

Poloha

Hotel Garni Noldis má pokojnú a slnečnú polohu v blízkosti centra strediska Serfaus, asi 400 m od nákupných možností. Železničná stanica Landeck je vzdialená 28 km, letisko Innsbruck je vzdialené 95 km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka je vzdialená 250m, hotel je ski-in/ ski-out (možnosť zlyžovania až k hotelu a od hotela).
Viac o stredisku na lyžovanie Serfaus - Fiss - Ladis.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek má kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, kúpacie plášte, rádio, telefón, káblovú TV, trezor a balkón. Prístelky sú riešené rozkladacím gaučom. Pripojenie na internet za poplatok. Všetky izby sú nefajčiarske

Stravovanie

Polpenzia – raňajkový bufet s ovocnými a zeleninovými džúsmi a miestnymi produktmi, bufetové večere so studenými a teplými jedlami v čase 17,00 – 20,00 hod. Vianočná a silvestrovská večera v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Noldis, Serfaus má recepciu, hotelovú lobby, dennú miestnosť, Stube /(pivnička), jedáleň, bar, terasu, výťah, úschovňu lyží a lyžiarok, úschovňu bicyklov, parkovisko do vyčerpania kapacity. Pripojenie na internet za poplatok na mieste.

Šport, relax, wellness

Fitness miestnosť, sauna, parný kúpeľ, odpočiváreň, kabína s infračerveným svetlom, kneippov chodník zdarma – prevádzkové časy na mieste. Za poplatok masáže – klasická, lymfatická, reflexná masáž chodidiel, masáž hlavy, športová masáž, wellness masáž, masáž lávovými kameňmi, vírivka.

Zábava, aktivity

Biliard a stolný tenis za poplatok.

Rodina, deti

Detská postieľka, herňa, prenájom hier, vysoká stolička.

Extra

Zvieratá za poplatok € 10,00 bez stravy.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • vianočnú a silvestrovskú večeru
  • využívanie sauny, parného kúpeľa, fitnes miestnosti, odpočivárne a infra kabíny,
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • zviera (bez stravy, platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Serfaus - Fiss - Ladis

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost