Hotel WEITLANBRUNN ****

Sillian / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Sillian

Deti do 7 rokov zdarma
3 km od vlekov / Skibus
Wellness
Wifi
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Klasický štvorhviezdičkový hotel pre rodiny s deťmi, s bazénom a wellness, s wifi zdarma, lyžiarňou, parkoviskom a vlastným skibusom.

Poloha

Alpenhotel Weitlanbrunn sa nachádza na okraji strediska Sillian v časti Arnbach, asi 2km od centra strediska v nadmorskej výške 1.103m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšia lanovka je vzdialená 3km. Hotel ponúka vlastný shuttle bus k Helm Sextner Dolomiten.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek (26 m2) majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, rádio, telefón, SAT Flat TV, mini chladnička. Za poplatok župany. Izby Economy označené 1/2+1 E a 1/2+2 E sú menšie - majú 24m2. Prístelky sú možné len pre deti do 18 rokov.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky a večere a popoludňajší snack ( 14:30 – 17:00 hod) formou bufetu. Alkoholické nápoje v cene 12:00 – 22:00 hod. Vianočná a Silvestrovská večera. K dispozícii detský obedový stôl a džúsový bar.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Weitlanbrunn, Sillian má recepciu s lobby, salónik s krbom, raňajkovú miestnosť, reštauráciu, bar s krbom. Internetový kútik zdarma, wifi zdarma, úschovňa lyží a lyžiarok, výťah a parkovisko (do vyčerpania kapacity).

Šport, relax, wellness

Wellness zóna (390 m2) – vnútorný bazén (vstup deťom povolený len v sprievode dospelého), saunový svet (vstup od 16 rokov). Solárium, masáže, kozmetické procedúry za poplatok na mieste.

Rodina, deti

Detská postieľka (na vyžiadanie, zdarma). Opatrovanie detí za poplatok.

Extra

Zviera povolené iba na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • vstup do wellness zóny
  • vianočnú večeru a silvestrovskú večeru
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • malé zviera (bez jedla, platí sa na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost