Hotel CENTRAL ****

Gerlos / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Zillertal

900 m od lanovky
Bazén
Wellness
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****/ Hotel s príjemnou atmosférou v centre strediska, 900 m od lanovky Isskogelbahn, bazén, wellness, parkovisko, wifi. Vhodný pre náročných klientov, skupiny priateľov, rodiny s deťmi.

Poloha

Hotel Central s príjemnou atmosférou v typickom horskom štýle sa nachádza v centre strediska Gerlos, v blízkosti obchodov, reštaurácií a barov.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Isskogelbahn je vzdialená asi 900 m. Spojenie v stredisku zabezpečuje skibus. Ľadovec Hintertux je vzdialený asi 45 km.
Viac o stredisku na lyžovanie Zillertal.

Izby, apartmány

 • Comfort – asi 28 - 32 m2, pre 1 - 3 osoby má manželskú posteľ, rozkladací gauč, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, WC, kozmetické zrkadlo, sušič na vlasy, župany, šampón, sprchovací gél, telefón, trezor, flat TV, rádio, wifi a balkón.
 • Superior Familien – asi 36 m2, pre 2 - 4 osoby má manželskú posteľ a rozkladací gauč, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, WC, kozmetické zrkadlo, sušič na vlasy, župany, šampón, sprchovací gél, telefón, trezor, flat TV, rádio, wifi a balkón.
 • Junior Suite – asi 55 m2, pre 2 - 4 osoby má 2 samostatné spálne prepojené dverami, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, samostatné WC, kozmetické zrkadlo, sušič na vlasy, župany, šampón, sprchovací gél, telefón, trezor, flat TV, rádio, wifi a balkón.
 • Superior Suite – asi 70 m2, pre 2 - 6 osôb má 2 samostatné spálne prepojené dverami, obývaciu miestnosť s kuchynským kútikom,kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, samostatné WC, kozmetické zrkadlo, sušič na vlasy, župany, šampón, sprchovací gél, telefón, trezor, flat TV, rádio, wifi a balkón.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky formou bohatého bufetu s miestnymi produktami, popoludňajšie občerstvenie (káva, čaj, koláčiky, snack), servírované 4 chodové večere s možnosťou výberu z 3 menu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Central, Gerlos má recepciu s posedením, bar, reštauráciu, vyhrievanú terasu s hudbou, parkovisko, wifi,

Šport, relax, wellness

Bazén, fínska sauna, parný kúpeľ, infrakabína, relaxačná miestnosť, fitness. Masáže za poplatok na mieste.

Zábava, aktivity

Priamy vstup z hotela do kultového aprés ski baru Little London.

Rodina, deti

Rodinné izby, detská postieľka.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie vo vybranom type izby
 • polpenzia podľa popisu
 • vstup do bazénu
 • využívanie sáun a fitness
 • parkovisko
 • wifi
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,80 /osoba od 14 r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Na vyžiadanie skrátené pobyty. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Central, Gerlos

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Zillertal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost