Hotel HINTERTUXERHOF ***

Hintertux / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Zillertal

300 m od lanovky
Ski in hotel
Wellness
Detská herňa a ihrisko
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Skvelý hotel pre rodiny s deťmi - vynikajúca poloha len 300 m od lanovky na ľadovec, možnosť zlyžovať až k hotelu, 2 detské herne, veľké ihrisko, rodinný program, opatrovanie detí, detské menu, sauna, parný kúpeľ, wifi, parkovisko.

Poloha

Hotel Hintertuxerhof má vynikajúcu polohu. Nachádza sa v nadmorskej výške 1.500 m, asi 700 m od centra dedinky Hintertux.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka na ľadovec Hintertux je vzdialená len 300 m, možnosť zlyžovať až k hotelu po zjazdovke 1a Schwarze Pfanne.
Viac o stredisku na lyžovanie Zillertal.

Izby, apartmány

Príjemné, pristranné v typickom štýle zariadené dvojlôžkové izby, suity a rodinné izby majú kúpeľňu, samostatné WC, flat TV, trezor a wifi.
 • Dvojlôžková izba Tirol – asi 23 m2pre max. 3 osoby, má balkón a nachádza sa vo vedľajšej budove prepojenej podzemnou chodbou.
 • Junior Suita – asi 31 m2 pre 2 - 4 osoby má oddelenú spálňu a obývaciu miestnosť. V obývacej miestnosti možnosť poschodovej postele.
 • Rodinná Suita Zillertal – asi 46 m2 pre 4 - 6 osôb má 2 oddelené izby - 1 z manželskou posteľou a obývacou časťou, 1 s 2 samostatnými lôžkami - jedno lôžko možno prestaviť na poschodovú posteľ. Balkón s panoramatickým výhľadom.
 • Rodinná izba XL – pre 4 - 6 osôb pozostáva z 2 prepojených dvojlôžkových izieb Comfort, pričom v 1 izbe je manželská posteľ a v druhej môže byť manželská alebo poschodová posteľ. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a WC.
 • Rodinná izba XXL – pre 4 - 8 osôb pozostáva z 2 prepojených Junior Suít, pričom v každej je manželská posteľ a obývacia miestnosť s 1 lôžkom, ktoré možno prestaviť na poschodovú posteľ. Každá suita má vlastnú kúpeľňu, WC a balkón s panoramatickým výhľadom.
 • Jednolôžková izba Tuxertal – asi 18 m2 a má 1 lôžko, kúpeľňu so sprchou a WC, niektoré majú balkón alebo spoločný balkón.
 • Junior Suita Hintertuxer Gletscher – asi 31 m2 má spálňu a obývaciu časť , ktoré môžu byť oddelené, prístelka v obývacej izbe sa môže prestaviť na poschodovú posteľ. Kúpeľňa a WC sú oddelené. Junior Suity majú prekrásny panoramatický výhľad na ľadovec Hintertux.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky podávané formou bohatého bufetu, popoludňajšie občerstvenie, servírované večere s možnosťou výberu z menu, šalátový bufet. Možnosť diétnej stravy - pri alergiách, intoleranciách (nutné nahlásit pri rezervácii). Detské menu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Hintertuxerhof, Hintertux má recepciu, reštauráciu, Zirbenstube, vínna pivnica, bar, terasa,

Šport, relax, wellness

Bio sauna, parný kúpeľ, infrakabína, relaxačná miestnosť, vital bar.

Rodina, deti

Týždenný rodinný program, 2 detské herne, veľké ihrisko s rozlohou 2.000 m2, opatrovanie detí denne 9,00 - 21,00 hod. Vybavenie aj pre najmenšie deti zdarma. Rodinné izby aj pre viacdetné rodiny.

Extra

Zdarma vstup do Playrena v Tuxe - množstvo atrakcií vonku aj vnútri. Zdarma "detské taxi", ktoré dopraví deti tam aj späť.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie vo vybranom type izby
 • polpenzia
 • využívanie wellness podľa popisu
 • opatrovanie detí
 • účasť na rodinnom programe
 • wifi
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,50 /osoba od 15 r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Možnosť skrátených pobytov za príplatok. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Hintertuxerhof, Hintertux

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Zillertal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost