Alpenbad Hotel HOHENHAUS ****

Hintertux / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Zillertal

900m od vlekov
Bazén & Wellness
Internet
Garáž / parkovisko
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Komfortný, tradičný hotel v pokojnom prostredí v stredisku Hintertux, len 900 m od lanovky na ľadovec. Bazén, wellness, fitness, wifi, lyžiareň, parkovisko a garáž. Vhodný pre náročných klientov.

Poloha

Tradičný hotel Alpenbad Hohenhaus je situovaný v na pokojnom mieste v centre Hintertux. Možnosti nakupovania 200m, železničná stanica Mayrhofen 20km, letisko Innsbruck 80km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka na ľadovec Hintertux asi 900m, spojenie skibusom zdarma. Pri dobrých snehových podmienkach, resp. v zimnej sezóne je možné zlyžovať z ľadovca až k hotelu. V stredisku platí celoplošný skipas Zillertaler Superskipass, možné objednať s ubytovaním. Ďalšie svahy a lanovky strediska Zillertal 3000 asi 6km v Tux. Viac o stredisku na lyžovanie Zillertal.

Izby, apartmány

Izby majú kúpeľňu s WC a sprchou resp. vaňou, sušič na vlasy, kúpací plášť, papuče, rádio, telefón, sat TV, trezor, balkón/terasa (B). Jednolôžkové, dvojlôžkové izba s možnosťou 1-2 prísteliek (1/2+1 a 1/2+2). Väčšie izby majú kútik s posedením.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky formou bufetu s produktmi domácej farmy, lyžiarske občerstvenie - dezerty a delikatesy, servírované 5-chodové večere s možnosťou výberu (3-4 hlavné jedlá, z toho 1 vegetariánske, 2 polievky), bufet predjedál, šalátový bar, bufet s dezertmi, čerstvé ovocie, zmrzlina, syry.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Hohenhaus, Hintertux má recepciu, halr s krbom, čitáreň, TV miestnosť, internetový kútik s WLAN zdarma, fajčiarska a nefajčiarska jedáleň, reštauráciu, bar, kaviareň, terasu, vínnu pivnicu, konferenčnú a seminárnu miestnosť, úschovňu lyží a lyžiarok, výťah, parkovisko a garáž zdarma (do vyčerpania kapacity).

Šport, relax, wellness

Zdarma vnútorný bazén (30°C), fitnes miestnosť, squash s vybavením, saunová dedinka - 7 rozličných sáun, Kneipp, relaxačná miestnosť, infračervená kabína, vírivka, aromatický parný kúpeľ.

Zábava, aktivity

Stolný tenis. Za poplatok vo štvrtky party v Hohenhaus Tenne (900m) a v Tux 1.

Rodina, deti

Postieľka, vysoká stolička na vyžiadanie, detský kútik, detské ihrisko. 1+1 – dieťa v izbe s 1 dospelým do 6 rokov zdarma, 6-13r. so zľavou (len v 1/2B).

Extra

Malé zvieratá povolené za poplatok, vstup do jedálne a do wellnes zakázaný.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou podľa popisu
  • vstup do hotelového bazénu
  • využívanie wellness
  • využívanie fitness miestnosti
  • parkovisko alebo garáž zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • malé zviera € 20,00 - 40,00 / záverečné upratovanie (na vyžiadanie, platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci. Nástupný deň je ľubovoľný, v top sezóne sobota a min 7 nocí. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,30 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 11,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Hohenhaus, Hintertux

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Zillertal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost