Hotel JÄGER ***

Tux / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Zillertal

500m od lanovky
Bazén / Wellness
Wifi
Garáž
Naše hodnotenie
***
Poloha
Hotel Jäger sa nachádza v údolí Tux v centrálnej časti Lanersbach. Mayrhofen asi 13km. Pozostáva z hlavnej budovy, budovy „Jägerschlossl“ hneď oproti a hosťovského domu ktorý je s hlavnou budovou prepojený podzemnou chodbou.
Lyžovanie
Lanovka Eggalmbahn (Lanersbach) asi 500m od hotela. Detský vlek Juns hneď pri hoteli. Skibus zdarma zabezpečuje spojenie k vlekom v celom údolí, aj k lanovke na ľadovec, zastávka 70m od hotela. Trate pre bežecké lyžovanie 50m od hotela.
Viac o stredisku na lyžovanie Zillertal.
Ubytovanie
Hotelové izby a apartmány majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, sat TV, rádio, telefón, trezor a spravidla aj balkón.
K dispozícii sú jednolôžkové, dvojlôžkové izby a apartmány, ktoré pozostávajú z obývacej časti a spálne (môže byť len opticky oddelená). Nachádzajú sa vo všetkých budovách hotelového komplexu.
Stravovanie
Polpenzia v cene – raňajky formou bufetu, večere servírované s možnosťou výberu z menu a šalátovým bufetom.
Vybavenie hotela, ďalšie služby
Hotel Jäger, Tux Lanersbach má recepciu, reštauráciu, bar, podzemnú garáž. Pripojenie na internet k dispozícii za drobný poplatok v hoteli – wifi v hlavnej budove a hosťovskom dome, pevné pripojenie v Jägerschlossl.
Šport, relax, wellness
Od leta 2014 je v prevádzke nové wellness centrum v hoteli s vnútorným bazénom s protiprúdom, vírivou zónou a vodopádom; biosauna, parný kúpeľ, bylinná sauna, fínska sauna, zážitkové sprchy, infračervená kabína, vyhrievané lavičky a pokojná miestnosť. K dispozícii tiež rodinná sauna (s oblečením).
Rodina, deti
Detská herňa, stolný tenis a stolný futbal.
Extra
Každú nedeľu sprevádzaná „Tauernrunde“ s domácim inštruktorom lyžovania – spoločné lyžovanie lyžiarskym okruhom v stredisku Obertauern.
Dĺžka pobytu, nástup na pobyt
Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.
Cena zahŕňa
  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie bazénu a wellness zóny
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie proti insolventnosti
Povinné doplatky
  • miestna taxa € 1,50 /osoba od 16r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)
Možnosť doobjednať
  • komplexné cestovné poistenie

Rezervácia pobytu - Hotel Jäger

Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Zillertal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost