Hotel NEUHINTERTUX ****

Hintertux / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Zillertal

Pri lanovke
Ľadovec
Bazén a wellness
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Komfortný hotel so skvelou polohou priamo mi údolnej stanici na ľadovec Hintertux, bazén, wellness, rôzne typy izieb a suít. Vhodný pre náročných klientov.

Poloha

Hotel Neuhintertux s výbornými referenciami klientov sa nachádza na konci údolia Zillertal, priamo pri údolnej stanici lanovky na ľadovec Hintertux.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri údolnej stanici lanovky na ľadovec Zillertaler Gletscherbahn. Lyžovanie pri dobrých snehových podmienkach až k hotelu. Celé lyžiarske stredisko Zillertal spojené jedným skipasom Zillertaler Superskipass, možné objednať spolu s pobytom.
Viac o stredisku na lyžovanie Zillertal.

Izby, apartmány

Príjemne, v typickom štýle zariadené izby rôznych kategórií, majú aj W—lan pripojenie na internet.
 • Izby Classic – asi 25m2majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, župan, papuče, trezor, minibar, sat TV, rádio, telefón a balkón.
 • Izby Deluxe –asi 30-50m2 vybavené ako Classic, naviac majú gauč.
 • Suity –asi 50-70m2 majú oddelenú kúpeľňu a WC, kachľovú pec, obývaciu časť a niektoré aj kuchynský kút.Vybavenie ako v izbe Classic.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky formou bufetu s organickým kútikom, servírované 4- chodové večere s možnosťou výberu z menu, rôzne bufety.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Neuhintertux, Hintertux má recepciu, salónik, cigarový salónik, zimná záhrada, reštaurácia, bar, apres ski bar, wifi v kaviarni, seminárna miestnosť (50 osôb), výťah, parkovisko, garáž.

Šport, relax, wellness

Wellness centrum – rôzne sauny, infračervená kabína, aromatická jaskyňa, vnútorný bazén na 3. poschodí s vonkajším Jacuzzi a výhľadom na ľadovec, fitnes miestnosť. K dispozícii aj masáže a skrášľovacie kúry (za poplatok). Vnútorný golfový trenažér.

Extra

Zviera povolené na vyžiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie
 • polpenziu
 • využívanie bazénu
 • vstup wellness centra
 • využívanie fitness
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,50/ osoba od 15 rokov (podľa zavedenia miestnymi úradmi (platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Možnosť skrátených alebo predĺžených pobytov. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby a suity je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Neuhintertux, Hintertux

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Zillertal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost