Hotel PLATZLHOF ****

Ried im Zillertal / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Zillertal

2km od svahu
Wellness
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Rodinne vedený hotel Platzlhof v Ried im Zillertal s wellness zónou aj wifi zdarma a priestrannými izbami vhodný na letnú dovolenku aj lyžovačku.

Poloha

Hotel Platzlhof s renovovaným exteriérom sa nachádza v dedinke Ried im Zillertal v časti Taxach, jednej z prvých dedín zillertalského údolia. Centrum dedinky asi 500m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka strediska Hochzillertal v Kaltenbachu asi 2km od hotela. Skibus zdarma stojí rovno pred hotelom - spojenie do časti Hochfügen - Hochzillertal. V stredisku platí spoločný skipas pre celé údolie Zillertaler Superskipass, platí aj na ľadovci Hintertux.
Viac o stredisku na lyžovanie Zillertal.

Izby, apartmány

Hotel má celkom 55 izieb a suít s kapacitou celkom 115 osôb. Všetky izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC (niekde samostatné), sušič na vlasy, rádio, TV, telefón, trezor, wifi zdarma, kútik s posedením a balkón s výhľadom.
 • Panorama Suita Juchee – asi 40m2
 • Suita Zillertal – asi 35m2
 • Suita Rosalie – asi 30m2
 • Rodinná izba Julian – asi 35m2, východne orientovaná izba s priestranným šatníkom, samostatné WC, oddelená spálňa pre 2 deti s poschodovou posteľou. K dispozícii aj ruksak na turistiku počas pobytu.
 • Izba Mario – asi 30m2
 • Izba Nina – asi 25m2

Stravovanie

Polpenzia v cene - bohaté raňajky formou bufetu (7-10h v zime a 7,30-10h v lete), večerné menu s možnosťou výberu z menu, denne bufet šalátov s rôznymi dresingami. Počas zimnej sezóny popoludňajšie občerstvenie od pondelka do piatku v čase 15-16,30, nezahŕňa nápoje. Drink na privítanie - domáci schnapps Obstler (ovocná pálenka).

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Platzlhof, Ried im Zillertal má recepciu, reštauráciu, bar, hosťovskú chladničku, parkovisko zdarma. Uzamykateľná garáž pre motorky na požiadanie. Wifi pripojenie na internet pri recepcii aj vo všetkých izbách zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna pre klientov zdarma - vírivka, parný kúpeľ s farebnou terapiou, soľný kúpeľ s hviezdnou oblohou, fínska sauna a priestranná relaxačná zóna vnútri aj vonku. Wellness zóna bola dobudovaná nová v roku 2015. Župany a osušky do wellness zóny k dispozícii počas pobytu.

Letná dovolenka

V údolí je množstvo turistických chodníkov (v bezprostrednom okolí hotela asi 9), trás pre cyklistov - cestných aj horských všetkých náročností, viac ako 300km značených chodníkov a 30 cyklo túr v celom údolí. Počas letnej dovolenky využijete kartu Zillertal Active Card, ktorá zahŕňa využívanie lanoviek v stredisku, miestnej dopravy (okrem parného vláčika), vstup na kúpaliská a zľavy na rôzne atrakcie v stredisku. Funguje ako skipas v zime, kartu je možné zakúpiť na recepcii.
Prenájom E-bikov Movelo v hoteli za poplatok.

Rodina, deti

Detské ihrisko pred hotelom. Miestne turistické stredisko organizuje rôznorodý program pre deti, výlety, zážitkové ihriská, prírodné náučné chodníky a pod. Na recepcii ochotne poradia.

Doprava

Individuálna. Transfery na požiadanie, transfer zo železničnej stanice v Ried zdarma.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie wellness zóny hotela
 • wifi pripojenie na internet zdarma
 • parkovanie zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • kartu Zillertaler Active Card
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, na požiadanie aj iný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Platzlhof, Ried im Zillertal

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Zillertal

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost