Hotel VILLA PREŠEREN ****

Bled / Gorenjska / Slovinsko

Náš tip
Priamo pri jazere
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Nádherná vila z 19. storočia v meste Bled.

Poloha

Hotel Vila Prešeren, Bled leží pod hradnými skalami priamo na brehu jazera Bled.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Vila Prešeren, Bled, nádherná vila z 19. storočia v meste Bled ponúka dva butikové apartmány a šesť moderných izieb, ktoré sú vhodné pre tých návštevníkov Bled, ktorí chcú zostať v modernom penzióne priamo v centre mesta, a môžu ich výlet pre podnikanie alebo pre potešenie. V prízemí Vila Prešeren je k dispozícii moderná kaviareň a reštaurácia, ktorá hostí hostí s bohatým výberom voňavých kávy, dezerty, vybrané jedlá a kvalitné vína. Počas pekného počasia sa tieto pochúťky podávajú na slnečnej terase s výhľadom na jazero. Vila Prešeren Bled môže tiež hostiť nezabudnuteľné podujatia pre väčšie stretnutia.

Doprava

Individuálna. Pre skupiny zabezpečíme na požiadanie aj dopravu.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je spravidla 3 noci, v závislosti od termínu. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Vila Prešeren, Bled

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› Ubytovanie Slovinsko - vnútrozemie

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost