Slovinsko v lete v zime

Cestovná kancelária Reny Travel, váš partner na cestách

osobný prístup
kompletný servis
výhodné ceny

Dovolenka Slovinsko

Malá krajina s malebnou prírodou Slovinsko leží na pobreží Jadranského mora. Na pobreží sa nachádza niekoľko prímorských destinácií. Vnútrozemie je bohaté na hory, alpský masív končí až tu v Slovinsku. Dovolenka Slovinsko je výborná lyžovačka v zime, alebo turistika v horách, objavovanie prírodných krás na bicykli či pobyty na plážach Jadranu. Národný park Triglav, hlavné mesto Maribor, letoviská Portorož, Strunjan, lyžiarske strediská Maribor a Kranjska Gora sú len najznámnejšie ciele návštevníkov Slovinska. Okrem nich disponuje Slovinsko viacerými kúpeľnými strediskami.

Obľúbené destinácie Slovinska

Do našej ponuky sa destinácia Slovinsko dostala najskôr vďaka svojmu krátkemu, no predsa pobrežiu Jadranského mora, navyše nám geograficky veľmi blízkemu. Región Primorska ponúka niekoľko turisticky atraktívnych stredísk. Najväčšie je letovisko Portorož s dlhoročnou tradíciou, dobre vybavenou upravenou plážou, kasínom a pestrou ponukou kvalitného hotelového ubytovania. Malé prístavné mestečko Piran je nazývané aj perlou slovinskej Istrie. Dovolenka v Strunjan je vyhľadávaná najmä rodinami s deťmi. Mestečko Izola má bohatú históriu, z doby starovekého Ríma tu objavíte ruiny prístavu Halientum.Pochopiteľne, Slovinsko ponúka návštevníkom omnoho viac, než "len" more. Turisticky atraktívne je jazero Bled v regióne Gorenjska. To s malým zámkom na ostrovčeku uprostred. Jazero a jeho okolie má výborné podmienky pre rekreáciu, turistiku, je tu najväčšie golfové ihrisko Slovinska Royal Bled Golf. Radi Vám tu rezervujeme ubytovanie.

Slovinsku robia dobré meno aj kúpele. Terme Olimia sa nachádzajú pri dedinke Olimje v regióne Savinjska, kde sú aj ďalšie známe kúpele Rimske Toplice. Popri wellnessovaní sa možno venovať cyklistike, golfu, robiť si výlety na hrady, zámky alebo do miestnych kláštorov.

Samostatnou kapitolou je lyžovanie v Slovinsku. Alpy so strediskami, z ktorých niektoré hostia preteky svetového pohára v alpskom lyžovaní (Kranjska Gora, Maribor) sú obľúbenou zimnou destináciou aj medzi slovenskými lyžiarmi.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost