Hotel BAD SERNEUS ***

Klosters / Graubünden / Švajčiarsko

Lyžiarske stredisko Davos

2 km od vlekov
Bazén / Wellness
Wifi
Pre rodiny

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Bývalý kúpeľný hotel na pokojnom mieste pozostáva z hlavnej a vedľajšej budovy. Má bazén, wellness, wifi zdarma, lyžiareň, parkovanie.

Poloha

Hotel Bad Serneus sa nachádza asi 3km od centra Klosters na pokojnom mieste v blízkosti lyžiarskych vlekov Davos a Klosters. Potraviny 500m, železničná stanica Klosters 3km, letisko Zürich asi 150km. Nadmorská výška strediska 1000m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie vleky Madrisa Klosters Dorf asi 2km, bežkárske trate Klosters Platz asi 3km.
Viac o stredisku na lyžovanie Davos.

Izby, apartmány

Pestrá typológia izieb, ktoré majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, kúpací plášť (môže byť na recepcii, zdarma), minibar za poplatok, telefón, SAT TV, trezor a sú nefajčiarske. Sušič na vlasy možné prenajať na recepcii zdarma.
Rodinné izby k dispozícii – „Easy Holiday“, rodičia ubytovaný v hlavnej budove a deti v dvojlôžkovej izbe vo vedľajšej budove (20m). K dispozícii rodinné izby „Eco“ (priestorovo menšie) a rodinné izby – cena ako v Suite (tiež pre 2-4 osoby).

Stravovanie

Raňajky formou bufetu. Za poplatok na mieste možnosť doobjednať polpenziu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Bad Serneus, Klosters má recepciu, hotelovú lobby, miestnosť s krbom, TV miestnosť s plochou obrazovkou, internetový kútik v TV miestnosti zdarma, bezdrôtové LAN pripojenie na prízemí zdarma, reštaurácia, bar, záhrada, trezor na recepcii zdarma. Výťah, parkovisko zdarma, úschovňa lyží.

Šport, relax, wellness

Vnútorný bazén (bývalý ozdravný hotel so sírovým bazénom), sauna, parný kúpeľ, tichá miestnosť, Kneipov chodník. Otvorené denne 08,30-20,00. Za poplatok solárium, masáže a infračervená kabína.

Rodina, deti

Detská postieľka za poplatok na mieste, na vyžiadanie. Herňa.

Klubová karta

S hosťovskou kartou je možné využívať verejnú dopravu Klosters – Davos, korčuľovanie na ľade v Klosters. Bežkárske trate zdarma (skating 15km, klasické 12km, nočné trate 3,2km).

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie za poplatok na mieste.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • využívanie bazénu a sauny a parného kúpeľa
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • detskú postieľku (na vyžiadanie, platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost