Club Hotel DAVOS

Davos / Graubünden / Švajčiarsko

Lyžiarske stredisko Davos

300m od vlekov
Bazén
Parkovisko / Garáž
Wifi
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Neformálny club hotel pozostáva z 3 prepojených budov. Má bazén, parkovisko, wifi zdarma, lyžiareň, garáž za poplatok.

Poloha

Club Hotel Davos sa nachádza na pokojnom slnečnom mieste na južnom konci Davos Platz v blízkosti centra a lanovky v nadmorskej výške 1.540m. Nákupné možnosti 300m, železničná stanica 300m, letisko Zürich 160km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Jakobshorn asi 300m, zastávka skibusu pri hoteli, bežkárske trate Davos Platz 300m.
Viac o stredisku na lyžovanie Davos.

Izby, apartmány

Jednolôžkové izby a dvojlôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC, sušič na vlasy, malú chladničku (bez náplne), rádio, telefón, káblovú TV, wifi zdarma a trezor. Niektoré izby majú balkón. Kúpací plášť a papuče za poplatok na recepcii. Izby s označením Extra (X) sú spravidla priestrannejšie alebo majú novší nábytok.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky formou bufetu, 4-chodové večere s možnosťou výberu hlavného jedla, vegetariánsky bufet, 1x v týždni farmársky bufet a fondue. Vianočná a silvestrovská gala večera v cene polpenzie.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Club Hotel Davos, Davos má recepciu, lobby, internetový kútik zdarma, w-lan zdarma, reštaurácia, bar, výťah, úschovňa lyží, parkovisko zdarma do vyčerpania kapacity, garáž za poplatok.

Šport, relax, wellness

Zdarma vnútorný bazén (4x8m). Masáže za poplatok.

Rodina, deti

Postieľka na vyžiadanie pri rezervácii, prenájom hier, detská stolička na vyžiadanie.

Extra

Pes povolený za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie bazénu
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • za zviera (bez stravy, platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost