Hotel NATIONAL ***+

Davos / Graubünden / Švajčiarsko

Lyžiarske stredisko Davos

500m od vlekov
Wifi
Malé zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***+ / Trojhviezdičkový hotel s centrálnou ale pokojnou polohou so slnečnou výhliadkovou terasou na 6. poschodí.

Poloha

Klasický hotel National sa nachádza v centre Davos Platz, len 100m od nákupných možností v nadmorskej výške 1.560m. Hotel má príjemnú atmosféru, organizuje rôzne podujatia a exkurzie na spoznávanie okolitého regiónu. Železničná stanica 500m, letisko Zürich 160km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Vleky Davos-Platz 500m, skibus pri hoteli, bežkárske trate 500m.
Viac o stredisku na lyžovanie Davos.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC, sušič na vlasy, minibar, rádio, telefón, káblovú TV, w-lan pripojenie na internet zdarma, trezor a sú nefajčiarske. Severne orientované izby bez balkóna, južne orientované s balkónom. Izby s označením X (extra) sú spravidla priestrannejšie. Prepojené izby na vyžiadanie podľa kapacity.

Stravovanie

Polpenzia – privítací nápoj každý pondelok, davoské raňajky formou bufetu, popoludní káva a koláč (16-17,00), 5-chodové večere, v piatok gala večera. Svieža, nová Bündnerova kuchyňa, dôraz na pestrú dobrú stravu s miestnymi produktmi. Za poplatok široká ponuka európskych vín. Vianočná večera v cene, silvestrovská večera za poplatok.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel National, Davos má Recepcia s posedením, hala s krbom, TV miestnosť, Stüvetta na švajčiarske večery s fondue (každú stredu alebo na vyžiadanie), internetový kútik zdarma, w-lan v celom hoteli zdarma, priestranná jedáleň, reštaurácia, a la carte reštaurácia Mignon, piano bar, terasa na slnenie na 5.poschodí, priestory sú nefajčiarske. Úschovňa lyží, výťah, parkovisko pred hotelom do vyčerpania kapacity zdarma, garáž za poplatok.

Šport, relax, wellness

Zdarma fitnes. V hoteli Esplanade (200m) zdarma fínska sauna, organická sauna, parný kúpeľ, vírivka, zážitkové sprchy, vstup len pre dospelých. Za poplatok masáže. Centrum s bazénom Eau-la-la Davos asi 1km, pre klientov National zľavnený vstup.

Zábava, aktivity

Živá hudba v piano bare 5x v týždni. Herňa s výberom hier pre karty a šachy. Týždenný program organizovaný hotelom – čiastočne za poplatok – napr. jazda na konskom záprahu.

Rodina, deti

Dieťa do 6r. na prístelke zdarma, postieľku potrebné rezervovať, herňa. Na vyžiadanie vysoká stolička, detské menu, za poplatok babysitting.

Extra

Zviera povolené za poplatok.
Transfer na /zo železničnej stanice Davos Platz alebo Davos Dorf na vyžiadanie vopred zdarma.

Doprava

Individuálna. Transfery z letiska, letenky na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou na 7 nocí,
  • vianočnú večeru (24.12.),
  • využívanie fitnes a wellness v hoteli Esplanade,
  • asistenčná služba v slovenskom jazyku,
  • poistenie proti insolventnosti.

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste
  • silvestrovská večera (31.12., platba v CK)

Možnosť doobjednať

  • garáž (platba na mieste)
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 2, resp. 5 nocí, podľa termínu. Nástupný deň je ľubovoľný, počas sviatkov nedeľa. Ubytovanie je možné od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť do 11,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost