Hotel PARSENN ***

Davos / Graubünden / Švajčiarsko

lyžiarske stredisko Davos

300m od lanoviek
Bazén
Wifi
Parkovanie
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Tradičný, rodinne vedený trojhviezdičkový hotel pri vlekoch, s výbornými referenciami.

Poloha

Hotel Parsenn s nádychom švajčiarskej pohostinnosti má výbornú polohu v centre Davos Dorf oproti lanovke. Nákupné možnosti v okolí hotela, železničná stanica Davos Platz 300m, letisko Zürich 120km, nadmorská výška strediska 1.560m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Parsenn-Bahn oproti hotelu (20m), zastávka skibusu 20m, bežkárske trate 1km. Lyžiarska oblasť Parsenn /Gotschna je najväčšou v Davose, k ďalším lanovkám oblasti (Jakobshorn, Rinerhoorn, Pischa a Schatzalp) sa dostanete s hosťovskou kartou zdarma. Tá zahŕňa celú infraštruktúru oblasti (okrem vedľajších údolí), zdarma miestny bus Klosters-Serneus, vlak medzi Davos – Klosters Dorf a Filisur (2.trieda), 20% zľava pre peších na horskú železnicu Davos Klosters. Bližšie info na mieste.
Viac o stredisku na lyžovanie Davos.

Izby, apartmány

Jedno a dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC (niektoré sú pomerne malé), sušič na vlasy rádio, telefón, sat TV a sú nefajčiarske.

Stravovanie

Polpenzia – privítací nápoj v nedeľu, raňajky formou bufetu, 4-chodové večere s možnosťou výberu z 2 menu, 5-chodová gala večera každý štvrtok. Pestrá kuchyňa. Vianočné gala menu v cene, slávnostná silvestrovská gala večera za poplatok.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Parsenn, Davos má Recepcia, lobby, Parsenn-Stübli s barom – obľúbené aj domácimi, a la carte reštaurácia, reštaurácia na podávanie polpenzie, terasa na slnenie, úschovňa lyží, výťah, parkovisko zdarma (do vyčerpania kapacity), garáž za poplatok oproti hotelu. Hotel je nefajčiarsky.

Šport, relax, wellness

Verejný vnútorný bazén Eau-la-la Davos asi 1km.

Zábava, aktivity

Od 04.01.-15.03. každú stredu sprevádzané lyžovanie s hostiteľom zdarma (skipasy za poplatok), sprevádzaný výlet na snežniciach podľa rozpisu na mieste. Snežnice možné prenajať v hoteli.

Rodina, deti

Dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma. Detská postieľka, herňa s výberom hier, detské menu.

Extra

Zviera povolené na vyžiadanie za poplatok (nepovolené v jedálni).
Hosťovská karta s množstvom výhod v oblasti.

Doprava

Individuálna. Transfery z letiska, letenky na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou na uvedený počet nocí
 • vianočnú večeru (24.12.)
 • asistenčnú službu v slovenskom jazyku
 • poistenie proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • silvestrovská gala večera (platba v CK)
 • miestna taxa (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • Malé zviera (bez stravy, platba na mieste)
 • garáž oproti hotelu (platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

V termíne 18.01.-01.02. izby nie sú k dispozícii, v stredisku sa koná Svetové ekonomické fórum.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, resp. nedeľa. Ubytovanie je možné od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť do 11,00 hod. Možnosť kratších pobytov a voľného nástupu na vyžiadanie.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost