Hotel ERMITAGE *****

Schönried / Berner Oberland / Švajčiarsko

lyžiarske stredisko Gstaad

100m od lanovky
Bazén / Wellness
Garáž
Wifi
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***** / Tradičný, plne vybavený päťhviezdičkový hotel v centre horskej dedinky Schönried s bohatým wellness svetom a bazénmi.

Poloha

Hotel Ermitage Golf postavený v štýle tradičnej alpskej chaty sa nachádza v stredisku Schönried s výhľadom na údolie strediska Gstaad. Leží priamo v centre neďaleko lanovky a asi 250m od železničnej stanice. Tradícia už od roku 1955.

Lyžovanie, skibus, skipas

Len asi 100m od lanovky E1 Schönried Rellerli.
Lyžovanie v celom stredisku Gstaad so spoločným skipasom, možné objednať pri rezervácii.
Zastávka skibusu pri hoteli.

Izby, apartmány

Príjemne v tradičnom štýle zariadené izby majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a toaletou, kúpací plášť, papuče, TV, rádio, vysokorýchlostné pripojenie na internet wifi, minibar a trezor. Celkom 96 izieb, typológia izieb od dvojlôžkových cez Junior až po Wellness Suity, väčšina má balkón.
Konkrétny popis ponúknutej izby bude zaslaný s ponukou pri rezervácii.

Stravovanie

Polpenzia plus v cene – bohaté raňajky formou bufetu s ovocným a zeleninovým džúsovým barom, čerstvými jedlami z vajec, veľký výber káv a čajov; v Brunnen salóniku wellness raňajky v županoch; vital obed s polievkou, čerstvé šaláty a chlieb v Brunnen lounge; popoludňajšie občerstvenie v čase 15-17h s bohatým výberom sladkostí v Brunnen lounge; večere s možnosťou výberu od menu s kontrolou kalórií cez vegetariánske až po epikurejské delikatesy.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Ermitage, Schönried má recepciu s 24-hodinovou prevádzkou, reštaurácia „Ermitage Stube“, bar, vínny bar, piano bar „One Million Stars“, zimná reštaurácia Spycher – typická švajčiarska, seminárne a konferenčné priestory, organizácia banketov, úschovňa lyží a vybavenia, parkovisko a garáž.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna na 3.500m2 – vonkajší a vnútorný bazén so slanou vodou (35°C), vonkajší tréningový bazén 28-31°C, sauna park so zónou pre dámy, 10 rôznymi saunami, vírivá jaskyňa, relaxačné miestnosti vrátane Brunnen Lounge – zóny v župane. Využívanie wellness zóny v cene pobytu.
Možnosť objednať za poplatok rôzne procedúry, masáže, kúry napr. párové Spa, ázijské procedúry a pod. na mieste.

Zábava, aktivity

Sprevádzané túry a exkurzie aspoň 3x v týždni počas zimnej sezóny, sprevádzané lyžovanie 5x v týždni, denne gymnastické lekcie, silový tréning vo fitnes miestnosti. Squash kurt.
Všetky aktivity pre klientov hotela automaticky v cene.

Rodina, deti

Deti na prístelke v základných typoch izieb až do 16 rokov zdarma vrátane raňajok.
Vybavenie pre bábätká k dispozícii na požiadanie pri rezervácii.

Extra

Zviera povolené iba na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou plus
  • využívanie wellness zóny hotela
  • účasť na aktívnom programe hotela
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • zviera (na vyžiadanie, platba na mieste)
  • garáž (na vyžiadanie, platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost