Hotel SILBERHORN ****

Wengen / Berner Oberland / Švajčiarsko

Lyžiarske stredisko Wengen

50m od lanovky
Bazén / Wellness
Wifi
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Štvorhviezdičkový hotel s wellnessom, s výhodnou polohou v centre, pri stanici vlaku na Jungfraujoch.

Poloha

Hotel Silberhorn má výhodnú polohu priamo v centre Wengen, pár krokov od malej železnice – Wengen je car-free, parkuje sa v Lauterbrunnen, odtiaľ železnicou. Hotelový transfer, resp. odnesenie batožiny zdarma. Letisko Bern-Belp 60 km, Zürich 170 km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Len 50m od lanovky Männlichen, možnosť zlyžovať takmer k hotelu podľa snehových podmienok – detský vlek priamo pri hoteli. Bežkárske trate v Lauterbrunnen (6km).
Viac o stredisku na lyžovanie Wengen.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC, sušič na vlasy, kúpací plášť a papuče, minibar, rádio, telefón, káblovú TV, trezor a wifi zdarma.
Niektoré izby majú balkón (označené v cenníku). Jednolôžkové izby s balkónom.

Stravovanie

Polpenzia – bohaté raňajky formou bufetu, 5-chodové večere s možnosťou výberu hlavného chodu, šalátový bar, 1x v týždni gala večera, 1x tematický bufet.
Vianočná večera s malou party 24.12., 25.12. slávnostná večera v rámci polpenzie. Silvestrovská gala večera s recepciou za poplatok.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Silberhorn, Wengen má recepciu, lobby, čitáreň s knižnicou, internetový kútik a wifi zdarma, jedáleň na polpenziu, a la carte reštauráciu so švajčiarskymi špecialitami, bar, terasu (podľa počasia), výťah, lyžiareň.
Garáž za poplatok (verejná v Lauterbunnen). V hoteli je tiež obchod s potravinami, športový obchod, klenotníctvo, kaderník a lyžiarska škola.

Šport, relax, wellness

Zdarma parný kúpeľ, bylinná sauna, fínska sauna, relaxačná miestnosť, vnútorná a vonkajšia vírivka, Kneipp, zážitkové sprchy, ľadová jaskyňa. Vstup do nuda zóny od 16 rokov, deti vstup len s dospelým. Otváracie hodiny na mieste.
Solárium a masáže za poplatok.

Zábava, aktivity

Curlingové ihrisko v blízkosti.

Rodina, deti

Deti do 7 rokov na prístelke zdarma. Postieľka pri rezervácii vopred zdarma, herňa, detské menu a vysoká stolička na vyžiadanie.

Extra

Zviera povolené na vyžiadanie vopred za poplatok, nepovolené v jedálni.

Doprava

Individuálna.
Stredisko Wengen je „car-free“ (bez áut), auto je potrebné zaparkovať v Lauterbrunnen, ďalej je dopravné spojenie zabezpečené vlakom, smer Wengernalp. Odporúčame rezerváciu parkovacieho miesta, tá je možná na minimum 5 dní. Vo Wengene Vás bude personál na požiadanie čakať na stanici.
Špeciálna služba – dodanie batožiny pri leteckej doprave z ktoréhokoľvek letiska a ktoroukoľvek leteckou spoločnosťou až do Wengen (cez Zürich alebo Ženevu), cestujete naľahko.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie wellness zóny podľa popisu
  • telelefonickú asistenčnú službu
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • poplatok za zviera (na vyžiadanie, bez stravy, platba na mieste),
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, minimálna aj 1-3 noci podľa termínu. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost