Hotel VICTORIA - LAUBERHORN ***

Wengen / Berner Oberland / Švajčiarsko

Lyžiarske stredisko Wengen

100 m od lanovky
Bazén / Wellness
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Trojhviezdičkový rodinný hotel s nádherným výhľadom, v impozantnej budove s historickým exteriérom aj interiérmi.

Poloha

Obľúbený hotel strednej kategórie Victoria-Lauberhorn sa nachádza v centre Wengen. Hotelová budova bola postavená v roku 1897 a bola modernizovaná a štýlovo zrekonštruovaná. Obchody 50 m, železničná stanica 50 m. Letisko Zurich 150 km.
Stredisko v nadmorskej výške 1.297 m je „car free“ = nutné zaparkovať v Lauterbrunnen, ďalej vlakom (asi 15 min). Hotelový transfer v sobotu /nedeľu zdarma (bližšie info v CK).

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Männlichen 100 m, Wengeralp 50 m. Bežkárske trate Lauterbrunnen 6 km (podľa snehových podmienok).
Viac o stredisku na lyžovanie Wengen.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, rádio, telefón, káblovú TV a trezor.
Niektoré izby majú balkón. Župany za poplatok na mieste. Jednolôžkové izby na vyžiadanie.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky formou bufetu, servírované 4-chodové večere, niekedy šalátový bufet, 1x v týždni cestovinový bufet a bufet dezertov.
Vianočná večera 24. a 25.12. s rozšíreným menu v rámci polpenzie. Silvestrovské 5-chodové gala menu a živá hudba.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Victoria - Lauberhorn, Wengen má recepciu, hotelovú lobby, dennú miestnosť, w-lan pripojenie na internet v lobby a bare zdarma, raňajkovú miestnosť, jedáleň, reštauráciu, bar, terasu, výťah, lyžiareň. Garáž pri žel. stanici v Lauterbrunnen, žel. stanica Wengen len 50m od hotela.

Šport, relax, wellness

Zdarma vyhrievaný vnútorný bazén so slanou vodou (8x18 m, 33°C) s masážnymi tryskami, fitnes miestnosť, sauna, parný kúpeľ, relaxačná miestnosť.
Za poplatok solárium, masáže, wellness kúry. Vstup do bazénu od 4r. s dospelým, do sauna zóny od 15r.

Zábava, aktivity

Biliard a stolný futbal za poplatok na mieste.

Doprava

Individuálna.
Stredisko Wengen je „car-free“ (bez áut), auto je potrebné zaparkovať v Lauterbrunnen, ďalej je dopravné spojenie zabezpečené vlakom, smer Wengernalp. Odporúčame rezerváciu parkovacieho miesta, tá je možná na minimum 5 dní. Vo Wengene Vás bude personál na požiadanie čakať na stanici.
Špeciálna služba – dodanie batožiny pri leteckej doprave z ktoréhokoľvek letiska a ktoroukoľvek leteckou spoločnosťou až do Wengen (cez Zürich alebo Ženevu), cestujete naľahko.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie bazénu a wellness podľa popisu
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň sobota, nedeľa na vyžiadanie. Ubytovanie je možné od 15,00 hod, izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 11,00 hod. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost