Hotel BALTIC ***

Alba Adriatica / Abruzzo / Taliansko

Pri pláži
Bazén
Plážový servis
Wifi
Animácie
Parkovanie

Naše hodnotenie

*** / Jednoduchý no príjemný 3* hotel s výbornou polohou, bazénom, vhodný pre rodiny.

Poloha

Hotel Baltic sa nachádza priamo oproti pláži v obľúbenom stredisku Palmovej riviéry Alba Adriatica v regióne Abruzzo. Je v južnej časti strediska smerom na stredisko Tortoreto. Pohodová letná dovolenka, neďaleko hotela je aj píniový lesík pri pláži s lavičkami, detským ihriskom, celým strediskom vedie cyklistický chodník. Obchody a reštaurácie sú v blízkosti.

Pláž, more

Priamo oproti piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Pláž bola opakovane ocenená modrou vlajkou. Na hotelovej privátnej pláži je plavčík, ktorý sa stará o bezpečnosť a tiež komfort plážového servisu. V cene izby je 1 slnečník, 1 ležadlo a 1 kreslo na pláži, od 2.radu od mora. Ďalšie ležadlá možné prenajať na mieste za poplatok. Hotel má tiež novú zónu na pláži s kabínkami a terasou.

Ubytovanie

Dvojlôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, trezor, TV sat, telefón, minibar, wifi pripojenie na internet, klimatizáciu a balkón s posedením, všetky aj s výhľadom na more (môže byť čiastočný alebo priamy). K hotelu patrí aj depandance s ubytovaním v apartmánoch, asi 30m od hotela v druhej línií hotelov od mora. Detaily na požiadanie.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, večere servírované s možnosťou výberu z menu, šalátový bufet a špeciálne menu pre deti. V rámci menu sú denne ryby. V nedeľu je v pouke aj obed s typickými miestnymi jedlami. Každú nedeľu je v záhrade hotela aperitív. Na požiadanie menu pre celiatikov, vegetariánov či iné potravinové intolerancie. Možnosť doobjednať plnú penziu - obedy.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Baltic, Alba Adriatica má recepciu, klimatizovanú jedáleň, záhradu, wifi pripojenie na internet zdarma, parkovisko a garáž pre klientov zdarma, do vyčerpania kapacity.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén v hotelovej záhrade s jacuzzi. Stredisko výborné pre cyklistov, asi 5km dlhý cyklistický chodník popri pláži. V hoteli poskytnú aj tipy na cyklistické trasy v okolitých kopcoch a dedinkách uprostred zrúcanín a pod.

Zábava, aktivity

Animačný program na pláži pre deti aj dospelých. Zahŕňa napr.: rozcvička, yoga, miniklub, vodný fitnes, skupinové tance, hry a turnaje na pláži, detské tance, večerný hudobný program.
V susednom stredisku Tortoreto je aquapark OndaBlu.

Rodina, deti

Pre deti sú k dispozícii na požiadanie detská postieľka, vanička, detská sedačka na bicykel, helmy pre deti, prenájom kočíkov, zábrany na posteľ a špeciálne detské menu denne.

Extra

Malé zviera (pes alebo mačka) povolené na požiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii. Transfer na / zo železničnej stanice v stredisku na požiadanie zdarma.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie bazénu
  • plážový servis - 1 slnečník, 1 ležadlo a 1 kreslo /izba
  • wifi v hoteli zdarma
  • animácie podľa programu
  • parkovanie zdarma do vyčerpania kapacity
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,00 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • za malého psa alebo mačku € 5 /deň (len na požiadanie, platba na mieste)
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je v sezóne 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 11,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Baltic, Alba Adriatica

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Abruzzo

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost