Apartmány CHALET MORIN

Corvara / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Alta Badia

150m od svahu
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Obľúbené ubytovanie v blízkosti lyžiarskych svahov a vlekov.

Poloha

Apartmánový dom Chalet Morin má výbornú polohu pre lyžiarov, asi 800m od centra Corvara smerom na Colfosco a len asi 150m od svahov. Zaujímavé aj v letnej sezóne - v blízkosti je zážitkový park a ZOO s domácimi zvieratkami. Rezidencia susedí s Rosmary's Mountain Chalet.

Lyžovanie, skibus, skipas

Len asi 150m od svahov Corvara - Boé s prepojením na okruh Sella Ronda, návrat k ubytovaniu na lyžiach (podľa snehových podmienok). Podrobnosti o lyžovačke - lyžovanie Alta Badia.

Izby, apartmány

Apartmány majú kuchynský kút v obývacej miestnosti, kúpeľňu so sprchou a WC, SAT TV, balkón. Varná kanvica v aparmtáne T4.
 • T2 - QUATRO 6/7 – asi 70m2, 2 spálne s manželskou posteľou, 1 spálňa s manželskou posteľou a tretím lôžkom, obývacia miestnosť s kuchynkou a umývačkou riadu, 3 SAT TV, 2 kúpeľne s fénom.
 • T5 - TRILO 5/6 – asi 70m2, pre max 5-6 osôb, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s manželskou a poschodovou posteľou, obývačka s kuchynským kútom, umývačkou, 2 sat TV, 2 kúpeľne so sušičom na vlasy.
 • T3-4 - BILO 4 – asi 35m2, pre max 3 osoby + 1 dieťa do 12r., spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom formou gauča, obývacia izba s gaučom 1,4m, kuchynský kút s umývačkou riadu, sat TV, kúpeľňa so sušičom na vlasy, balkón.
 • T6 - BILO 4+ – asi 55m2, podkrovný apartmán, spálňa s manželskou posteľou, malá spálňa s poschodovou posteľou, obývačka s kuchynským kútom, umývačkou, pračka, sat TV, 2 kúpeľne.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Chalet Morin, Corvara majú lyžiareň so sušičom lyžiarok spoločnú so susediacou rezidenciou Hubertus, práčovňu a parkovisko. Wifi pripojenie na internet zdarma (kvalitu signálu negarantujeme). V lete malá záhrada a možnosť grilovať.

Extra

Zvieratá povolené iba v niektorých apartmánoch, na vyžiadanie vopred, poplatok na mieste.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta)
 • wifi zdarma (signál môže byť slabší)
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100 /apartmán (platba na mieste)
 • miestna taxa cca € 1,40 - 1,90 /osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16-18 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu v čase 08-10 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Recenzie

Názor CK

Vyhľadávané ubytovanie, ktoré klienti opätovne rezervujú vďaka výhodnej polohe v blízkosti svahov a príjemnej cene. Apartmánov je tu viacero, praktické aj pre partiu viacerých rodín alebo skupiny priateľov.

Recenzie klientov

Autentické recenzie od našich klientov, ktorí boli na dovolenke v Apartmány Chalet Morin a aj písomne sformulovali svoje postrehy z dovolenky v Alta Badia:

Dobrý deň, dovolenka super, doporučujem. Fantastické počasie + zjazdovky, super jedlo, 4-členná rodina sme najazdili za 6 dní spolu 833 km na lyžiach.

zdravím RH, február 2015

Mapa

mapa Apartmány Chalet Morin, Corvara

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Alta Badia

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost