APARTMÁNY ARABBA

Arabba / Veneto / Taliansko

lyžiarske stredisko Arabba

Náš tip
Pri svahu
Wifi
Garáž
Pes povolený *

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Obľúbené apartmány v Arabbe pri svahu a blízko centra, príjemné ubytovanie za výhodnú cenu.

Poloha

Apartmány Arabba sa nachádzajú v obľúbenom lyžiarskom stredisku Arabba len asi 300m od centra, pri svahoch v časti Precumon.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamy prístup zo svahu, len asi 100m od sedačkovej lanovky Burz s prepojením na okruh Sella Ronda. Lyžovanie v celej oblasti so skipasom Dolomiti Superski.
Viac o stredisku na lyžovanie Arabba.

Izby, apartmány

Apartmány sa nachádzajú v asi 10 domčekoch blízko seba, niekoľko aj v centre, majú kuchynský kút v obývacej miestnosti, kúpeľňu so sprchou a WC.

 • MONO 2 – pre max 2 osoby, pozostáva z jednej miestnosti s 2 gaučmi, TV, pračka, umývačka riadu, garáž.

 • BILO 4 – pre max 4 osoby, má spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, TV, garáž. Väčšina má tiež pračku a umývačku riadu. Konkrétne apartmány tohto typu:
  Pordoi 2 - apartmán na 1. poschodí s južne orientovaným balkónom. Má spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňu so sprchou aj pračkou, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom (resp. vyklápacou posteľou), kuchynský kút aj s mikrovlnkou a umývačkou riadu, sat TV, wifi na požiadanie. Dom má lyžiareň so sušičom lyžiarok a garáž dostupnú výťahom.
  Mantragon 1 a 2 - apartmán na prízemí so záhradkou. Má spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňu so sprchou aj pračkou, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, kuchynský kút aj s mikrovlnkou a umývačkou riadu, sat TV, wifi na požiadanie. Dom má lyžiareň so sušičom lyžiarok a garáž. Foto a pôdorys apartmánov v galérii.
  Mantragon 3 - apartmán na 1. poschodí s jedným južne a jedným severne orientovaným balkónom. Má spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňu so sprchou aj pračkou, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, kuchynský kút aj s mikrovlnkou a umývačkou riadu, sat TV, wifi na požiadanie. Dom má lyžiareň so sušičom lyžiarok a garáž. Foto a pôdorys apartmánu v galérii nižšie.

 • TRILO 5 – pre max 5 osôb, spálňa s manželskou posteľou, ďalšia spálňa s 3 lôžkami (alebo druhá spálňa s 2 samostatnými lôžkami + jedno lôžko formou gauča v obývačke), garáž. Väčšina má pračku a umývačku riadu.

 • TRILO 5 Comfort – ako apartmán TRILO 5, navyše 2 kúpeľne / toalety.

 • TRILO 6 – pre max 6 osôb, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2-4 lôžkami, jedno alebo dvojlôžkový gauč v obývacej miestnosti, TV, umývačka riadu, garáž. Niektoré majú pračku a niektoré 2 kúpeľne. Konkrétne apartmány tohto typu:
  Melaster 3 - na 1.poschodí s južne orientovaným balkónom, spálňa s manželskou posteľou, druhá spálňa so samostatným lôžkom a pevnou poschodovou posteľou nad ním, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom a kuchynským kútom (aj umývačka riadu, mikrovlnka, rúra na pečenie), sat TV, pračka, kúpeľňa so sprchou. Parkovacie miesto v garáži. Foto a pôdorys apartmánu v galérii nižšie.

  Quadrifoglio 6 - na 1.poschodí s balkónom, 2 spálne s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom a kuchynským kútom (aj umývačka riadu, mikrovlnka, rúra na pečenie), sat TV, trezor, kúpeľňa s vaňou. Parkovacie miesto v garáži. Foto a pôdorys apartmánu v galérii nižšie.
  Quadrifoglio 9 - dvojpodlažný apartmán na 2.poschodí s balkónom, na hornom podlaží je spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom a spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou a WC, na spodnom podlaží je obývacia miestnosť s gaučom a kuchynským kútom (aj umývačka riadu, mikrovlnka), sat TV, a kúpeľňa len s toaletou. Parkovacie miesto v garáži, lyžiareň s vyhrievaním lyžiarok. Foto a pôdorys apartmánu v galérii nižšie.

  Pordoi B - apartmán na prízemí s terasou, 2 spálne s manželskou posteľou, 2 kúpeľne so sprchou a WC, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom a kuchynským kútom (aj umývačka riadu a rúra na pečenie), sat TV. Garáž s výťahom, lyžiareň s vyhrievaním lyžiarok. Foto a pôdorys apartmánu v galérii nižšie.

 • TRILO 7 – pre max 7 osôb, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 3 lôžkami, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom TV, umývačka riadu, garáž. Niektoré majú pračku a niektoré 2 kúpeľne.

 • Pordoi A - apartmán na prízemí s terasou, spálňa s manželskou posteľou, ďalšia spálňa so samostatným lôžkom a pevnou poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou a WC, obývacia miestnosť s gaučom a kuchynským kútom (aj umývačka riadu), sat TV. Výťah z garáže, lyžiareň s vyhrievaním lyžiarok. Foto a pôdorys apartmánu v galérii nižšie.

 • QUATRO 8 – pre max 8 osôb, dvojpodlažný, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou a WC, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, na poschodí je spálňa s manželskou posteľou a ďalšia spálňa s 2 lôžkami, kúpeľňa so sprchou a WC, pračka, umývačka riadu, vonkajšie parkovisko.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Arabba, Arabba majú parkovacie miesto alebo garáž pre každý apartmán, lyžiareň. Wifi na požiadanie v apartmánoch.

Extra

Zviera povolené iba na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • využívanie lyžiarne
 • parkovanie zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100 /apartmán (platba na mieste)
 • záverečné upratovanie € 54,00 / MONO a BILO, € 70,00 / TRILO, € 86,00 / QUATRO (platba na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • wifi na požiadanie na mieste, v apartmánoch
 • posteľnú bielizeň a uteráky € 15,00 / osoba / výmena (na vyžiadanie, alebo vlastné, platba na mieste)
 • za zviera € 6 /deň (platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Skrátené pobyty možné len na vyžiadanie za príplatok, v okrajových termínoch sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 do 19,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Recenzie

Názor CK

Obľúbené apartmány v Arabbe vzhľadom na perfektnú polohu blízko svahov, zároveň najlepšiu cenu v porovnaní s ďalšimi apartmánmi pri svahu v tomto stredisku a pritom príjemný ubytovací štandard. Odporúčame.

Recenzie klientov

Autentické recenzie od našich klientov, ktorí boli na dovolenke v Apartmány Arabba a aj písomne sformulovali svoje postrehy z dovolenky v Arabba:

... tak sme sa šťastne vrátili z prekrásnej dovolenky. Všetko bolo OK, vyšlo nám aj počasie. Snežilo nám len jeden deň, ale ten bol dobrý na regeneráciu. Zažili sme aj naozajstné "azuro". Absolvovali sme Sella Rondu, Marmoládu.....

Na Via Precomun sme dostali kľúče. Náš domček bol na via Collesel, čo je vlastne príjazdová cesta do Arabby. Ku sedačke na Burz a tiež na Porta Vescovo to bolo v lyžiarkach s lyžami na pleci 5 min. Vybavenie chatky bolo pekné, nové, čisté. Chýbali tablety do umývačky, dali sa našťastie kúpiť v obchode. Varili sme si na 2 elektrických dvojplatničkách. S teplou vodou problém nebol, kúrili sme si podľa potreby. 5 min. od ubytovania sme mali 2 obchodíky so základnými potravinami, zelovoc, pekáreň a samozrejme na každom rohu pizzu.

Dostali sme zľavu na skipasy. Na 6 dní sme platili po 207 eur.

Odchádzali sme nadšení s predsavzatím, že o rok sa vrátime. V mene všetkých ďakujem za spoluprácu a prajem veľa spokojných klientov.

S pozdravom, Kukurová, marec 2015


Dobrý deň, všetko zbehlo, apartmány sú veľmi fajn :) ďakujeme, sme zatiaľ veľmi spokojní.

ZS, marec 2015

Mapa

mapa Apartmány Arabba, Arabba

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Arabba

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost