Hotel BOE ***

Passo Campolongo / Veneto / Taliansko

lyžiarske stredisko Arabba

Pri zjazdovke
Wellness
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný hotel zariadený v typickom horskom štýle, priamo na zjazdovke, najbližšia lanovka 200 m, wellness, wifi a parkovisko.

Poloha

Hotel Boe sa nachádza v pokojnom prostredí Passo Campolongo medzi strediskami Arabba a Corvara. Má ideálnu polohu pri zjazdovke s prepojením na okruh Sella Ronda. Centrum dedinky Arabba asi 4km, centrum Corvara 5km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri zjazdovke. Hotel ma vynikajúcu polohu s prepojením na okruh Sella Ronda - z Passo Campolongo vedú lanovky do Corvary a do Arabby, odtiaľ je prepojenie aj na Marmoladu. Sedačková lanovka Cherz (a ďalšie 3 sedačkové lanovky) je vzdialená asi 200m od hotela, tu je možné zakúpiť si skipasy. K dispozícii sú miestne skipasy, alebo Dolomiti Superski platný v 12 oblastiach - Arabba / Marmolada, Alta Badia, Val di Fassa/ Carezza, Val Gardena/ Alpe di Siussi, Val di Fiemme/ Obereggen, Cortina d´Ampezzo, Kronplatz - Plan de Corones, Tre Cime Dolomiti, San Martino di Castrozza/ Rolle Pass, Valle Isarco, Alpe Lusia/ San Pellegrino, Civetta.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené jednolôžkové a dvojlôžkové majú kúpeľňu so sprchou a WC, telefón, trezor, LCD TV a wifi zdarma. K dispozícii sú izby s prístelkami - môže byť aj poschodová posteľ, rodinné izby - 2 prepojené dvojlôžkové izby a jednolôžkové izby.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky podávané formou bufetu, servírované večere s možnosťou výberu z 3 možností prvého a druhého chodu, predjedlový a zeleninový bufet. Tematické večery podľa programu - privítací drink, večera pri sviečkach, typická ladínska večera, večera s bufetom dezertov.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Boe, Passo Campolongo má recepciu, reštauráciu, bar, výťah, parkovisko zdarma do vyčerpania kapacity.

Šport, relax, wellness

Wellness centrum - fínska sauna, infra sauna, parný kúpeľ, vírivka, kúpeľ nôh, masážna sprcha, relaxačná miestnosť a fitness miestnosť.

Zábava, aktivity

Špecálne večere - privítací drink, večera pri sviečkach, typická večera, večera s dezertovým bufetom...

Rodina, deti

Rodinné izby, detská postieľka, detská herňa.

Extra

Asistencia pri zakúpení skipasov - možnosť vyzdvihnutia v hoteli.

Doprava

Individuálna. Pre skupiny možnosť zabezpečenia autobusovej dopravy.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • wifi
  • využívanie wellness zóny
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,00 /osoba od 13 rokov /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste, pri skupinách aj vopred)

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Na vyžiadanie možnosť skrátených pobytov. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Boe, Passo Campolongo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Arabba

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost