Rezidencia CAMPOLONGO ***

Passo Campolongo / Veneto / Taliansko

lyžiarske stredisko Arabba (Sella Ronda)

Ski-in
800m od vlekov
Wellness, sauna
Wi-Fi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Obľúbené lyžiarske ubytovanie v apartmánoch aj pre väčší počet osôb, ski-in, wellness zóna, parkovanie a výhodná cena.

Poloha

Rezidencia Campolongo sa nachádza v horskom priesmyku Passo Campolongo, dobrý východzí bod pre lyžovanie na okruhu Sella Ronda, medzi dedinkami Arabba (3km) a Corvara (6km), v ktorých sú aj najbližšie obchody a centrum. Priamo v Passo sa nachádzajú 3 reštaurácie / bary.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie vleky asi 800m od rezidencie, ráno k nim zabezpečuje rezidencia transfer – minibus (minúta jazdy). Pri návrate z lyžovačky je možný návrat na lyžiach až k rezidencii (v závislosti od snehových podmienok) - prípadne zabezpečuje rezidencia aj skibus späť k rezidencii. Passo Campolongo je medzi strediskami Arabba a Alta Badia na lyžiarskom okruhu Sella Ronda, svahy sú prepojené. Platí tu skipas Dolomiti Superski, možné objednať s pobytom.
Viac o stredisku na lyžovanie Arabba a lyžovanie Alta Badia.

Izby, apartmány

Rezidencia má celkom 32 apartmánov rôznych typov. Apartmány majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, sat TV, Wi-Fi pripojenie na internet zdarma, kuchynský kút v obývacej miestnosti (sporák, rúra, chladnička), balkón alebo terasu. Poschodové postele sú väčšinou formou vyklápacieho horného lôžka.
 • MONO 2 / typ A - pre max 2 osoby + 2 prístelky – má asi 22m2, pozostáva z jednej miestnosti, rozkladací dvojlôžkový gauč a poschodová posteľ.
 • MONO 3 / typ B - pre max 3 osoby + 1 prístelka – má asi 27m2, pozostáva z jednej miestnosti, rozkladací dvojlôžkový gauč a poschodová posteľ.
 • MONO 4 / typ C - pre max 4 osoby + 2 prístelky – má asi 36m2, pozostáva z jednej miestnosti, rozkladací dvojlôžkový gauč a 2 poschodové postele.
 • BILO 4 / typ H - pre max 4 osoby + 2 prístelky – má asi 45m2, má spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, oddelený výklenok s poschodovou posteľou, 2 kúpeľne.
 • BILO 4 / typ H1 - pre max 4 osoby + 2 prístelky – má asi 50m2 a je dvojpodlažný, má spálňu s manželskou posteľou a poschodovou posteľou (resp. dve poschodové postele), obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom.
 • TRILO 4 / typ D - pre max 4 osoby + 3 prístelky – má asi 50m2, je dvojpodlažný, má 2 spálne - jedna s manželskou posteľou a druhá s poschodovou posteľou, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom.
 • TRILO 4 / typ D1 - pre max 4 osoby + 2 prístelky – má asi 55m2, má 2 spálne s manželskou posteľou, výklenok s poschodovou posteľou, jedálenskú miestnosť a 2 kúpeľne.
 • TRILO 4 / typ E1 - pre max 4 osoby + 2 prístelky – je jednopodlažný a má asi 55m2, 2 spálne, jednu s 2 samostatnými lôžkami a jednu s poschodovou posteľou, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom.
 • TRILO 5 / typ E2 - pre max 5 osôb + 3 prístelky – má asi 65m2, je dvojpodlažný, má 2 spálne, jednu s manželskou posteľou, jednu s 2 poschodovými posteľami, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, 2 kúpeľne.
 • QUATRO 6 / typ F- pre max 6 osôb + 2 prístelky – má asi 80m2, je dvojpodlažný, má 3 spálne – 1 s manželskou posteľou a 2 s poschodovou posteľou, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, 2 kúpeľne.
 • QUATRO 9 / typ G - pre max 9 osôb + 4 prístelky – má asi 106m2, 3 spálne – dve s manželskou posteľou, jedna s 3 poschodovými posteľami, výklenok s 2 samostatnými posteľami a obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, 2 kúpeľne.

Stravovanie

Individuálne. Možnosť doobjednať raňajky.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Campolongo, Passo Campolongo má recepciu, TV miestnosť, bar s raňajkovou miestnosťou, herňu, Wi-Fi pripojenie na internet zdarma, vyhrievanú úschovňu lyží a lyžiarok. Parkovisko zdarma, garáž za poplatok.

Šport, relax, wellness

Zdarma využívanie sauny, parného kúpeľa a vírivky. Fitnes miestnosť.

Zábava, aktivity

Biliard, stolný tenis, video hry, stolný futbal.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok.

Extra

Malé zviera povolené len na vyžiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu - cena pre max zákadný počet lôžok, prístelky za príplatok
 • spotrebu energií a kúrenie
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • využívanie sauny, vírivky, parného kúpeľa
 • Wi-Fi v rezidencii zdarma
 • záverečné upratovanie (okrem kuchynky)
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi cca € 1,00 /osoba od 12r. /deň, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • raňajky € 10,00 / osoba / deň (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • prístelka - cena zaslaná s ponukou, platba v CK
 • detská postieľka € 6,00 / deň (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • garáž € 6,00 / deň (platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci (podľa obsadenosti). Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16-22,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Recenzie

Názor CK

*** / Vyhľadávané lyžiarske ubytovanie vzhľadom na polohu a pomer cena - výkon. Blízko pri svahu priamo okruhu Sella Ronda, dostatočne dobre vybavené apartmány aj pre väčší počet osôb, menšia wellness zóna a pritom nižšia cena v porovnaní s ubytovaním rovnakého typu v susednej Arabbe či Corvare.

Recenzie klientov

Autentické recenzie od našich klientov, ktorí boli na dovolenke v Rezidencia Campolongo a aj písomne sformulovali svoje postrehy z dovolenky v Arabba:

...dovoľte aspoň pár viet z našej dovolenky v Taliansku. Nemôžem hovoriť inak ako v superlatívoch. Boli sme spokojní s ubytovaním, so snehom a vlastne aj s počasím. Na jeseň, ak budeme zdraví, určite Vás oslovíme, aby ste nám zabezpečili jarnú lyžovačku 2017 v tom istom stredisku.

Prajem Vám veľa osobných aj pracovných úspechov, veľa spokojných klientov. Prajem pekný zvyšok dňa.

Pozdravuje Viera Br., marec 2016

Mapa

mapa Rezidencia Campolongo, Passo Campolongo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Arabba

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost