Hotel MALITA ***

Arabba / Veneto / Taliansko

lyžiarske stredisko Arabba - Marmolada

Náš tip
Oproti lanovke
Wellness
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Pekný menší hotel Malita naproti lanovke v lyžiarskom stredisku Arabba, wellness centrum aj polpenzia.

Poloha

Príjemný hotel Malita sa nachádza v centre malého mestečka Arabba, populárneho lyžiarskeho strediska.

Lyžovanie, skibus, skipas

Len asi 100m od lanovky Portavescovo, prepojenie aj na lyžiarsky okruh Sella Ronda. Viac o stredisku na lyžovanie Arabba - Marmolada.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, trezor, LCD sat TV (Sky zdarma okrem podujatí). Niektoré izby majú balkón (asi polovica), všetky sú nefajčiarske.
 • Standard – asi 18-21m2, väčšinou možnosť 3. lôžka. S balkónom alebo bez.
 • Comfort – asi 25-27m2, spravidla možnosť 3-4. lôžka. S balkónom alebo bez.
 • Standard podkrovná – asi 21-23m2, gauč s posedením, väčšinou možnosť 3-4. lôžka. S balkónom len jedna. Dostupná po schodoch.
 • Comfort podkrovná – asi 25-33m2, gauč s posedením, väčšinou možnosť 3-4. lôžka. S balkónom len jedna. Posledné poschodie dostupné po schodoch.
 • La Mirandola – asi 22m2, moderný vidiecky štýl, veľká sprcha, balkón.
 • Rodinná izba – asi 32m2, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami a kúpeľňa spoločná pre obe izby, s balkónom.
 • Jednolôžková izba – asi 13m2, bez balkónu.

Stravovanie

Polpenzia v cene – raňajky formou bufetu, večere servírované s možnosťou výberu zo 4 menu, bufet šalátov a varenej zeleniny. Počas zimnej sezóny aj bufet predjedál. Vianočná a silvestrovská večera v cene. Raňajky sú podávané v čase 7.30-9.30, večere v čase 19-20.30h.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Malita, Arabba má recepciu, reštauráciu otvorená aj v čase obeda, bar, terasu. Wifi pripojenie na internet zdarma, heslo dostanete na recepcii. Internetový kútik. Úschovňa lyží a lyžiarok – každá izba má vyhradený vlastný uzamykateľný box s vyhrievačom lyžiarok. Parkovanie pri hoteli zdarma, kryté parkovisko za poplatok.

Šport, relax, wellness

Wellness centrum v hoteli – sauna, turecký kúpeľ, vitarium, Kneipp a regeneračné sprchy zdarma. Wellness zóna je otvorená denne v čase 15,30-19h. Solárium a vírivka za poplatok, otvorené 9-20h. Papučky a osušky sú k dispozícii na izbe zdarma, župany je možné požičať na recepcii za poplatok.

Rodina, deti

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.

Extra

Domáce zvieratká sú povolené bez poplatku za ubytovanie, platí sa len poplatok € 20 za záverečné upratanie a dezinfekciu izby. Zvieratá nie sú povolené v reštaurácii a wellness zóne, v prípade záujmu je možné večerať aj s domácim miláčikom v barovej časti, nie hlavnej jedálni.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie wellness zóny hotela
 • wifi pripojenie na internet
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • kryté parkovacie miesto cca € 6 /deň
 • poplatok za zviera € 20 /záverečné upratanie
 • zapožičanie županu cca € 3 /deň, € 6 /2-3 dni a € 10 /4-7 dní, platba na recepcii
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. V prípade príchodu po 20h informujte recepciu vopred o predpokladanom čase príchodu. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Arabba - Marmolada

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost