Hotel Rezidencia 3 SIGNORI ****

Santa Caterina Valfurva / Lombardia / Taliansko

lyžiarske stredisko Bormio

Pri svahu
Wellness a Bazén
Wifi
Garáž
Malé zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Štvorhviezdičkový aparthotel ideálny pre rodiny s deťmi, s bazénom a wellness, detským klubom, priamo na svahu.

Poloha

Hotel a rezidencia 3 Signori sa nachádza v príjemnej dedinke Santa Caterina Valfurva priamo pri svahu a asi 200 m od centra.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri svahu a asi 200 m od vlekov, ski-in možnosť zlyžovať k hotelu. Skibus zdarma k vlekom premáva každú pol hodinu. V Santa Caterina platí spoločný skipas so strediskom Bormio a Cima Piazzi - San Colombano. Skipas možné objednať vopred a mať pripravený na recepcii.
Viac o stredisku na lyžovanie Santa Caterina.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby standard s možnosťou 2 prísteliek (mono) a junior suity (bilo) majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, mini bar, SA TV, trezor, zatvorený kuchynský kútik (v prípade záujmu o využívanie nutné vyžiadať vopred, za poplatok na mieste).
Izba „standard“ – pre max. 4 osoby, asi 35 m2, pozostáva z jednej miestnosti s manželskou posteľou a rozkladací dvojlôžkový gauč.
Jubior suita – pre max. 4 osoby, asi 45 m2, spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom.

Apartmány rôznych typológií zariadené v horskom štýle s množstvom dreva majú kúpeľňu so sprchou a WC, kuchynský kút v obývacej miestnosti, telefón, sat TV a balkón. Niektoré apartmány sú dvojpodlažné, rozloženie lôžok sa môže v niektorých prípadoch líšiť. Ubytovanie v apartmánoch možné aj ako v hoteli s polpenziou a zatvoreným kuchynským kútom.
 • MONO 2 – max 2 osoby má asi 35 m2 a pozostáva z jednej miestnosti s manželskou posteľou a jedálenským kútom.
 • MONO 4 – max 4 osoby, asi 35 m2, pozostáva z jednej miestnosti: výklenok s manželskou posteľou, rozkladací dvojlôžkový gauč, jedálenský kút.
 • BILO 4 – pre 4 osoby, možnosť prístelky, asi 45 m2, spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom. Možnosť 5.lôžka na vyžiadanie vopred (za príplatok).
 • TRILO 5 – max 5 osôb, asi 70 m2, spálňa s manželskou posteľou, ďalšia spálňa s 1 alebo 2 lôžkami, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom. Niektoré dvojpodlažné s lôžkami v podkroví.
 • TRILO 6 – max 6 osôb, asi 70 m2, spálňa s manželskou posteľou, ďalšia spálňa s 1 alebo 2 lôžkami, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom. Niektoré dvojpodlažné s lôžkami v podkroví. Možnosť 7.lôžka na vyžiadanie vopred (za príplatok).
 • QUATRO 8 – max 8 osôb, asi 90 m2, spálňa s manželskou posteľou, spálňa so samostatným lôžkom alebo manželskou posteľou, dvojlôžkový gauč v obývacej miestnosti, samostatné lôžko v otvorenom podkroví a samostatné lôžko alebo manželská posteľ v podkrovnej spálni.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky formou bufetu a servírované 3-chodové večere. Možnosť doobjednať plnú penziu. Raňajky sú podávané v čase 7,30-10h, obedy 12,30-14h a večere 19,30-21,30h. V rezorte je tiež otvorená pizzeria v čase 12,30-14h a 19,30-23,00h, konzumácie podľa ponuky za poplatok. Bar je otvorený do polnoci.
V apartmánoch v základnej cene raňajky a využívanie kuchynského kúta v apartmáne. Možnosť doobjednať večere - polpenziu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Rezidencia 3 Signori, Santa Caterina Valfurva má reštauráciu, pizzeriu, bar, terasu, spoločenskú miestnosť, Stube, internetový kútik, wifi pripojenie na internet zdarma, vyhrievanú úschovňu lyží a lyžiarok, výťah, parkovisko, garáž z poplatok na vyžiadanie vopred.

Šport, relax, wellness

Wellness centrum - zdarma otvorené denne v čase 14-22h, zahŕňa vnútorný bazén pre dospelých a deti, Tepidarium, Kneipp, tropické sprchy, škótsku sprchu, studenú hmlu, fínska sauna, laconium a relaxačnú zónu. V prípade zlého počasia môže byť SPA zóna otvorená aj dopoludnia. Za drobný (povinný) poplatok € 5 je k dispozícii župan, osuška a papuče počas pobytu. Kúpacia čiapka je povinná, možné zakúpiť za € 3 /osoba.

Zábava, aktivity

Terasa s hudbou na Apres Ski v čase 15,30-18,30h.

Rodina, deti

Detská herňa. Detský klub "Snehulienka" od pondelka do soboty v čase 14,30-21,30 s tímom animátorov vo vybavenej herni, možnosť jesť spolu v detskej reštaurácii. Postieľka pre deti do 3 rokov na požiadanie za poplatok.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami, resp. polpenziou
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • účasť na detskom klube
 • wifi zdarma
 • skibus zdarma
 • prenájom apartmánu
 • využívanie kuchynky v apartmánoch
 • spotrebu energií a kúrenie
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • záverečné upratovanie
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia cca € 100,00 /apartmán (platba na mieste)
 • miestna taxa cca € 1,50 /osoba /deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • malé zviera € 10 /deň (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Apartmány / izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Bormio

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost