Rezidencia ARTUIK

Marilleva 1400 / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Folgarida - Marilleva

Pri svahu
Nízka cena
Pre rodiny
Bazén *
Free Ski *

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Účelné ubytovanie s výbornou polohou priamo pri lyžiarskom svahu v Marilleva 1400.

Poloha

Rezidencia Artuik má vynikajúcu polohu na okraji lesa s výhľadom na detskú zjazdovku Biancaneve. Nachádza sa asi 60m od hotela Marilleva 1400 a v blízkosti lyžiarskych obchodov a požičovní. V blízkosti sú obchody, reštaurácie, bankomat, novinové stánky, lekáreň, v centre lokality Marilleva 1400 nad dedinkou Mezzana.

Lyžovanie, skibus, skipas

Rezidencia stojí vedľa lyžiarskeho svahu. Najbližšie vleky sú vzdialené len asi 80m, dostupné z rezidencie na lyžiach. Lyžiarska škola a prenájom lyží v rezidencii. Na začiatku a konci sezóny sú pobyty so zvýhodneným skipasom v cene, tzv. Free Ski. Stredisko Marilleva je na lyžiach prepojené s Folgarida ale aj s Madonna di Campiglio a Pinzolo. Patria do väčšej oblasti Skirama Dolomiti. Viac o stredisku na lyžovanie Folgarida - Marilleva.

Izby, apartmány

Apartmány sú jednoducho a účelne zariadené s veľkými oknami, majú kuchynský kútik s elektrickým sporákom / dvojplatničkou, chladničkou, riadom, TV, kúpeľňa s vaňou /sprchou a WC.
 • MONO 3/4 – štúdio pre max 3-4 osoby pozostáva z jednej miestnosti s vyklápacou manželskou posteľou a vyklápacím lôžkom / poschodovou posteľou.
 • BILO 4 – pre max 4 osoby, má obývaciu miestnosť s kuchynkou a vyklápacou manželskou posteľou, spálňu s poschodovou posteľou.
 • BILO 5 – pre max 5-6 osôb, má obývaciu miestnosť s kuchynkou a vyklápacou manželskou posteľou, spálňu s 2 lôžkami, resp. poschodovými - vyklápacími lôžkami.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Artuik, Marilleva 1400 má bar, TV miestnosť, veľké spoločné priestory, herňa, reštaurácia, W-Fi pripojenie za poplatok.

Šport, relax, wellness

Bazén v rezidencii - ešte nie je isté, či bude v zime 2019/20 otvorený. Ak áno, jeho využívanie bude spoplatnené, poplatok sa platí na recepcii.

Zábava, aktivity

Denné a večerné animácie podľa programu na mieste - za poplatok ako klubová karta. Buď priamo v rezidencii Artuik alebo v partnerskej rezidencii Marilleva 1400.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • 1 parkovacie miesto /apartmán
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100 /apartmán, platba na mieste
 • záverečné upratovanie € 40 /MONO, € 50 /BILO /apartmán, platba na mieste alebo v CK - bude upresnené s ponukou
 • miestna taxa cca € 0,70 /osoba od 14r. /deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • posteľná bielizeň a uteráky € 15 /osoba, alebo vlastné, na požiadanie, platba na mieste
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 9/10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Folgarida - Marilleva

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost