Rezidencia MARILLEVA 1400

Marilleva 1400 / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Folgarida - Marilleva

Pri svahu
Bazén
Pre rodiny
Wifi
Malé zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Účelné ubytovanie priamo na svahu v rezidencii Marilleva 1400, výhodná cena, bazén a top poloha pre lyžovanie v Marilleva, Folgarida a Madonna di Campiglio.

Poloha

Rezidencia Marilleva 1400 sa nachádza v centre Marilleva 1400. Súčasťou budovy je aj hotel Marilleva 1400. Všetky obchody a služby sú ľahko dosiahnuteľné krátkou prechádzkou.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri stanici lanovky, ski-in / ski-out poloha. Lyžiarska škola a prenájom lyží v rezidencii. Skipasy možné objednať s ubytovaním. Možnosť Free ski pobytov so zvýhodneným skipasom v cene na začiatku a konci sezóny. Viac o stredisku na lyžovanie Folgarida - Marilleva.

Izby, apartmány

Apartmány sú účelne a funkčne zariadené s veľkými oknami, majú kuchynský kútik s elektrickým sporákom, chladničkou, riadom, telefón, TV, kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy.
 • MONO 2/3 – pre max. 3 osoby pozostáva z jedinej miestnosti s 2 alebo 3 lôžkami ( môže byť rozkladací gauč, rozkladacie postele, poschodové postele).
 • BILO 4 – pre max. 4 osoby pozostáva z obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a spálne oddelenej od obývacej časti drevenými zasúvacími dverami s manželskou posteľou. Apartmán má umývačku riadu a rúru.
 • BILO 6 – pre max. 6 osôb pozostáva z obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, spálne s manželskou posteľou (oddelená drevenou zasúvacou stenou), priechodná chodbička s poschodovou posteľou. Apartmán má umývačku riadu a rúru.

Stravovanie

Individuálne. Možnosť doobjednať polpenziu (raňajky a večere alebo obed) v reštaurácii hotela Marilleva 1400. Na vyžiadanie vopred, platba na mieste. Nie je to možné v období vianoc, silvestra a veľkonočných sviatkov.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Marilleva 1400, Marilleva 1400 má bar, TV miestnosť, veľké spoločné priestory, pianobar, Wi-Fi pripojenie za poplatok, parkovisko.

Šport, relax, wellness

Vyhrievaný vnútorný bazén otvorený cca v čase 10:00 – 12:00 hod a 16:00 – 19:00 hod, okrem soboty, aktuálne info na mieste. Sauna a solárium v hoteli Marilleva 1400 za poplatok na mieste.

Zábava, aktivity

Denné a večerné zábavné programy.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok. Mini club pre deti vo veku 3 -10 r. od nedele do piatku v čase 9:00 – 12:30 hod a 14:00 – 17:00 hod (na vyžiadanie obed 12:30 – 14:00 s animačným tímom). Junior club pre deti vo veku 10 – 12 r.

Extra

Zvieratá povolené na vyžiadanie, za poplatok na mieste.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • posteľnú bielizeň (výmena 1 x v týždni)
 • uteráky (výmena 2 x v týždni)
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100,00/ apartmán, pre mládež a skupiny € 200,00/ apartmán (platba na mieste)
 • záverečné upratovanie MONO € 35,00, BILO 4 € 45,00, BILO 5/6 € 55,00 / týždeň (okrem kuchynského kútika, platba na mieste)
 • klubová karta € 35,00/ týždeň /dospelý, € 25,00/ týždeň/ deti 3-10r. (platba na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • detská postieľka € 70,00/ týždeň (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Folgarida - Marilleva

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost